Street dance "Velcí drsňáci"

Street dance přípravka 11-15 let v Akropolis Uh.Hradiště

Do této kategorie patří děti, které začínají se Street dance v pozdějším věku.

Jejich nadšení je z pohybu, tance a hudby.

Ty šikovnější se můžou posunout do dalších tanečních skupin a kategorií!

  • I. trénink  - čtvrtek od 15:00-16:00 hod. bílá snoezelen

Lektorka: Míša Breznická

- děti cvičí 1h týdně                                                                                                                      - taneční lekce budou zaměřené na taneční prvky street dance                                          -dále na taneční prostorové choreografie                                                                          -zahřívací část, přejde do lehkého protažení, nezapomeneme i na posílení kondice a vytrvalosti                                                                                                                                      - tanec se stane pro většinu děvčat a kluků zálibou na celý život                                   

-prezentace a vystoupení 2x za rok                                    

Fotogalerie

Videa

V době jarních, letních a zimních prázdnin a státních svátků se kurz nekoná, lekce v těchto temínech nejsou započítávány do kurzovného. V době podzimních, pololetních i velikonočních prázdnin se kurzy konají !! V případě nemoci lektorky, jsou hodiny nahrazeny.

Platbu za tuto aktivitu můžete uhradit na účet Akropolis č.ú.: 2501077152/2010 a do poznámky uveďte prosím za koho a za co platíte!

Do 20.10. 2018 splatné I.pololetí

Do 28.2.2019 splatné II.pololetí

K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny