Rekondiční cvičení pro seniory - ZDRAVÁ ZÁDA

MINI KURZ rekondičního cvičení pro seniory - ZDRAVÁ ZÁDA jsou lekce zaměřené na podporu zdravého životního stylu i u našich seniorů. Prevence i řešení pohybového omezení.


     Mini kurzem ZDRAVÁ ZÁDA vás provede pohybová terapeutka Veronika Chudíková. Kurz bude probíhat v červnu 2021 a užijeme si spolu celkem 5 setkání.

     Cvičení je určené všem seniorům, kteří si chtějí udržet zdraví, vitalitu, zajímá je zdravý životní styl a chtějí cvičení jako prevenci nebo i řešení svých pohybových omezení. Odbouráme, vykompenzujeme negativní pohybové návyky,  zaměříme se na bolesti a ztuhlost zad, kloubů, ramen, oblast krku a šíje, otoky dolních končetin, zaměříme se i na karpální tunely a mnohé další, podle vašich potřeb. 

     Přijďte svému tělu ulevit a pomoci. Budeme se společně věnovat i správnému držení těla, napřímení, dechu, ukáži vám práci s chodidly a vbočeným palcem. Budeme naše tělo protahovat, posilovat, kompenzovat a především motivovat k dalšímu vědomému pohybu vpřed. Aby byl každý den plný volného pohybu.

     Cvičení je vhodné nejen jako kompenzace do běžného dne, ale i jako rekonvalescence po úrazech, operacích a při chronických bolestech pohybového aparátu. Nikdy není příliš pozdě začít naše tělo opět vnímat a vrátit mu vše, co si zaslouží.

Projekt je podpořen Zlínským krajem, proto platí zvýhodněná cena 50 Kč za lekci!

Přihláška na aktivitu Rekondiční cvičení pro seniory - ZDRAVÁ ZÁDA
v termínu 02.06.2021 - 30.06.2021

Rekondiční cvičení pro seniory - ZDRAVÁ ZÁDA
02.06.2021 - 30.06.2021
cena pro SČ: 250 Kč
cena běžná: 250 Kč
frekvence: Středa 11:20 - 12:20
hlídání dětí: Bez hlídání

Přihlašovací formulář
Vyplňte prosím vaše nacionále.

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz