Přes 1000 návštěvníků v jednom týdnu

před 6 roky, 10.10.2016 To byly otevřené dveře v Akropolis :)

Nový školní rok zahajujeme už tradičně týdnem otevřených dveří. Jak asi víte, zaměřujeme se na smysluplné trávení volného času, propojování generací a podporu setkávání.

Díky kvalitám našich lektorů, nápadům a zajímavým aktivitám, se každý rok zvyšuje počet našich příznivců.

V týdnu otevřených dveří koncem září centrum doslova praskalo ve švech. Navštívilo nás téměř 1000 návštěvníků, rodičů s dětmi i samotných dospělých.

A právě díky zvyšující se přízni vznikl další zrcadlový sál pro pohybové aktivity. V současné době je tedy možné cvičit a tvořit ve 4 sálech budovy a vyučovat ve 4 učebnách na Staré Tenici.

Přibývají také noví lektoři. Od října cvičí Funkční trénink lektor Robert Krystek a Fitbox Marion Mikulincová, anglické konverzace vede Oliver Crockford.

Budujeme a rozvíjíme centrum krůček po krůčku, co nám finance dovolí. Máme proto velkou radost z toho, že je o naše aktivity zájem. O spokojenost a rozvoj našich klientů nám jde především. A stále se rozšiřující okruh lidí, kteří s důvěrou naše služby využívají, je pro nás velkým povzbuzením do budoucna a dokladem, že jsme na správné cestě,“ zhodnotila úspěšný začátek nového školního roku vedoucí centra Mgr. Jitka Janíková.

/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz