Postřehy z narozenin

před 6 roky, 14.3.2017 Když se oslava vydaří

Na narozeniny vás přišlo tolik, že Klub kultury praskal ve švech :)Oslavu narozenin jsme se snažili pojmout co nejkomplexněji, aby si všechny aktivity a programy přišly na své - přáli jsme si oslavu ve velkém stylu. Na vystoupení a prezentaci aktivit se nakonec přišlo podívat přes 500 hostů. Sami musíme přiznat, že jsme ušli za deset let velký kus cesty. To se podepsalo na profesionálním přístupu lektorů a výborných výkonech neuvěřitelných 260 vystupujících.


Barvy, kostýmy, muzikálové melodie, aerobik, street dance, dětská vystoupení. Na pódiu se odehrávala velká show, složená z pestrých pohybových programů. Ta druhá, neméně důležitá část aktivit, byla prezentována formou krátkých video vstupů.


Velmi oceňuji komplexní nabídku centra, každý si tu může najít něco pro sebe. Fungují zde služby od miniškolky, přes aktivní trávení volného času, až po prospěšné projekty, které podporují zaměstnanost. Je neuvěřitelné, kam se Akropolis posunulo, u jeho vzniku by tomu málokdo věřil.“ svěřil své dojmy starosta města Uherského Hradiště Stanislav Blaha.

To potvrdila také naše vedoucí  Mgr. Jitka Janíková, která vyzvedla zejména týmovou práci kolektivu centra Akropolis. „Musím přiznat, že jsme odvedli obrovský kus práce, teď si to chviličku užijeme a od zítřka už se musíme soustředit na další aktivity, které nás živí. Zahajujeme nový projekt Horizont zaměření na návrat na trh práce pro osoby starší padesáti let.


Třešničkou na dortu byl moderátor David Pavlíček, který dodal celé show vtip a nadhled. Dojetí, emoce a spokojenost byly viditelné i na tvářích rodičů, prarodičů a příbuzných vystupujících dětí. K úspěšnému průběhu akce přispěla také nadace Synot.

K desátému výročí připravujeme, mimo jiné, i putovní výstavu Akropolis pro Hradišťsko. Tu si můžete v průběhu letošního roku prohlédnout na různých místech města a ve školách. Od 6.3. je umístěna v Redutě na Masarykově náměstí.


Fotogalerii najdete zde

Video z akce

Krátké video

ZV/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz