Pohyb, emoce a společný cíl

před 6 roky, 24.4.2017 Mimořádně úspěšný Akropolis Cup 2017

Jedeme dál s velkou energií a stavíme na zkušenostech. Možná i z tohoto důvodu měl třetí roční Akropolis Cupu hladký průběh a všechno šlapalo jako na drátkách. Tentokrát se zúčastnilo přes 600 dětí z 16 měst ČR a  zaznělo 45 skladeb. Tento ročník byl mimořádně úspěšný i pro týmy centra Akropolis.

V technické kategorii obsadily všechny 4 týmy (baby, kids, children a teenager) první místa. Uherskohradišťské děti bodovaly také v estetice, za skladbu a choreografii Šum svišťů získala naše "Baby" skupina další první místo. V kategorii teenager obsadily dívky 3. místo. Kagorie kids a children se pak shodně umístily na 5. místě.

Výkonnostní úroveň dětí ocenila i  uznávaná pardubická choreografka a rozhodčí soutěže Iva Chalupníčková. "Jsem nadšená z průběhu celé soutěže, z výkonů, z atmosféry, z toho, jak k soutěži děti přistupují. Moc se mi to líbilo", dodala.

Hlavní VIP host Jan Onder na začátku uvolnil napětí a rozproudil tu správnou energii v temperamentní rozcvičce. Bezprostřednost  a spontánnost dětí si spolu s nimi užíval na maximum. Ochotně se s dětmi fotil a zájemcům v průběhu odpoledne také  podepsal svoji novou knížku Kdo zachrání Pižďucha.

Mladá temperamentní tanečnice a vítězka Stardance 2016 Veronika Lálová předvedla speciálně pro Akropolis Cup originální exhibiční vystoupení Salsy v brazilském karnevalovém kostýmu.

"Máme spoustu spokojených a pochvalných reakcí od trenérů i rodičů. Všem, kteří se podíleli na organizaci akce moc děkujeme", dodala organizátorka soutěže a trenérka aerobiček z Akropolis Bohdana Poláchová.

Podrobné výsledky najdete níže.

Fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

Video z akce zde

Poděkování všem sponzorům akce! (viz níže)

Výsledky soutěže v PDF! (viz níže)


Zuzana Vandame/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz