Opravdu vydařená akce - Pojďte ven s Akropolisem

před 2 roky, 21.6.2019 Ohlédnutí za úspěšným zakončením školního roku 2018/2019

V něděli 16.6.2019 v odpoledních hodinách se v kunovském areálu Jízdy králů rozezněla taneční hudba. Svá vystoupení zde měly děti z kroužků a školek rodinného centra Akropolis.

Už od patnácté hodiny na pódiu ukazovaly to, co se za celý rok naučily. Celý program měl velkou dynamiku, děti z jednotlivých kroužků se střídaly po 4 minutách, proto se bylo rozhodně na co dívat.

Předvedly se nejmenší děti, které vystupovaly spolu s rodiči, děti z miniškolek Rolnička a děti různých věkových kategorií předvádějící choreografie z aerobiku a street dance.

K dobré náladě nejen mezi diváky ale i vystupujícími zcela jistě přispěla i Bára Dojčár Majíčková, která celým programem velmi citlivě provázela.

Počasí vyšlo na jedničku a stovky diváků nejen z řad rodičů a prarodičů si odpoledne v Kunovicích opravdu užily. Všem dětem i lektorům se vystoupení opravdu povedla, všichni za celý rok odvedli velký kus práce, a za to jim patří velké poděkování.

A protože Pojďte ven s Akropolisem vyšlo tentokrát na Den otců, tak si pro ně maminky připravily závěrečný tanec, kterým všem přítomným tatínkům vyjádřily svou lásku:)

Video z akce zde!

Více fotek naleznete na https://akropolisuh.rajce.idnes.cz/Pojdte_ven_s_Akropolisem_2019/?utm_source=notification&utm_medium=email&utm_campaign=album-created#DSC_6528.jpg

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz