O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

V Akropolis pomáháme rodinám zvládat nelehké životní situace. Nabízíme bezplatné odborné poradenství - osobně i prostřednictvím telefonu, e-mailu, skype atd.

- psychologické

- pedagogické

- sociální

- dluhové

- kariérní

a další

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již více než 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

Soustředíme na také práci s rodinami a dětmi se specifickými potřebami (ADHD, PAS, poruchy učení, mentální a kombinovaná postižení). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.

Ke stažení

Soubor PDF: není dostupný


Gaiani Herrera Paloma Anahi

Gaiani Herrera Paloma Anahi

Dobrý den, jmenuji se Paloma Anahí Gaiani Herrera. Narodila jsem se v provincii Buenos Aires (Argentina). V 9 letech jsem se přestěhovala do Španělska a tam jsem žila až do nedávné doby. Rozhodla jsem se přestěhovat do České republiky, abych pracovala jako dobrovolnice. Je mi 19 let a studuji obchodní administrativu v malém městě zvaném Segovia, které se nachází v komunitě Castilla y León. Hudba je pro mě životním stylem a v budoucnu bych se jí chtěla věnovat celý život. Rozhodla jsem se využít projekt pro mladé lidi pracovat v zahraničí, protože kromě touhy po nových zkušenostech, poznávání nových lidí a pomoci lidem si myslím, že je to skvělá příležitost najít sebe. Také bych se ráda naučila místní jazyk, protože se mi čeština jeví jako mimořádně zvláštní jazyk a jsem velmi zvědavá na jeho slova a akcenty. Také toužím po zdokonalování angličtiny a plynulém mluvení.

 

Hola, me llamo Paloma Anahí Gaiani Herrera. Nací en la provincia de Buenos Aires (Argentina). A los 9 años me mudé a España y he estado viviendo allí toda mi adolescencia hasta que recientemente he decidido mudarme a la República Checa para realizar un voluntariado. Tengo 19 años y estudio administración de empresas en una pequeña ciudad llamada Segovia, ubicada en la comunidad de Castilla y León. La música es un estilo de vida para mí y en un futuro, me gustaría dedicar mi vida entera a ello. He decidido hacer este voluntario porque aparte de querer nuevas experiencias, conocer a nuevas personas y ayudar a gente, creo que es una gran oportunidad para encontrarme a mí misma. También me encantaría aprender checo ya que me parece un idioma sumamente peculiar y me causa mucha curiosidad por su vocablo y acentos, aparte de también mejorar mi inglés y hablarlo fluidamente.

 

Hello, my name is Paloma Anahí Gaiani Herrera. I was born in the province of Buenos Aires (Argentina). At age 9 I moved to Spain and have been living there all my adolescence until recently I decided to move to the Czech Republic to volunteer. I am 19 years old and study business administration in a small town called Segovia, located in the community of Castilla y León. Music is a lifestyle for me and in the future, I would like to dedicate my entire life to it. I decided to do this volunteer because aside from wanting new experiences, meeting new people and helping people, I think it’s a great opportunity to find myself. I would also love to learn Czech as it seems to me an extremely peculiar language and I am very curious about its words and accents, as well as improving my English and speaking fluently. 


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Momentálně nejsou žádné dostupné aktivity s tímto lektorem.

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz