O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.

Ke stažení

Soubor PDF: není dostupný


Stündlová Dáša

Stündlová Dáša

Ve věku 57 let jsem se po delším zvažování rozhodla a učinila kroky k mé velké změně. Opustila jsem po 26 letech práci, která mě přestávala dávat smysl. Nebylo to zrovna jednoduché rozhodnutí, opustit pomyslnou jistotu obživy jen z důvodu, že musím jít za svým snem a hledat něco neuchopitelného a nejasného. Co jsem to vlastně začala hledat - sama sebe.  Už od malička mě bavil sport a různorodost pohybu. Ve 30-ti letech jsem začala  praktikovat jógu, které se s malými přestávkami věnuji do dnešní doby.  Pochopila jsem, že se potřebuji posunout dál a předávat moje zkušenosti ostatním lidem. Vystudovala jsem instruktorský kurz jógy a začínám postupně lektorovat.

 

Moje další směry vzdělání s možností praktikování v Akropolisu.

  • Studium Filozofie Principy života – praktická sebezkušenostní filozofie s využíváním metody koučování
  • Kurz energetické psychologie EFT

 


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz