O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.

Ke stažení

Soubor PDF: není dostupný


Mili Ananta

Mili Ananta

Mili Ananta je mladá umělkyně, cestovatelka, lektorka meditací a skautka, která pochází z jižní Moravy. Svoji spirituální cestu a aktivní meditace poznala v Indii a Nepálu, posléze předávala zkušenosti na Mallorce, kde dostala první inspiraci tvořit mandaly z mušlí a propojit děti a dospělé s přírodou.

Její díla, jsou z přírodních materiálů, dary moře, květiny, kameny a dřevo

Pozadí maluje Ananta, ručně a novou technikou zvanou „akrylová tekutina“. Některé mandaly jsou zakončeny pryskyřicí, takže vydrží mnoho let a poskytují speciální mokrý vzhled; vytvářející pocit vidění ,,lastur v moři"

Kombinace aktivních meditací a kreativního umění přináší krásné uvědomění a propojení srdce a mysli ❤


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz