O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.


Pérez Carrascosa Celia

Pérez Carrascosa Celia

 

¡Hola!

Me llamo Celia. Soy de Villaconejos, un pueblo pequeño de Madrid (España). Me considero una persona trabajadora, responsable y alegre. Soy periodista y estoy muy interesada en historia, política, nuevas culturas y literatura. Después de pasar un año en Reino Unido, decidí venir a la República Checa y conocer la cultura e idioma checo.

Hi!

My name is Celia. I am from Villaconejos, a village located in the south of Madrid, Spain. I consider myself a hard-working, responsible and cheerful person. I am a journalist and I am interested in history, politics, new cultures and literature. After spending a year in the UK, I decided to come to the Czech Republic and discover its rich culture and language.

 

Ahoj!

Jmenuji se Celia. Pocházím z Villaconejos, vesnice ležící na jihu Madridu ve Španělsku. Považuji se za pracovitého, odpovědného a veselého člověka. Jsem novinářka a zajímám se o historii, politiku, nové kultury a literaturu. Po roce stráveném ve Velké Británii jsem se rozhodla přijet do České republiky a objevit její bohatou kulturu a jazyk.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz