O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.

Ke stažení

Soubor PDF: není dostupný


Pérez Carrascosa Celia

Pérez Carrascosa Celia

 

¡Hola!

Me llamo Celia. Soy de Villaconejos, un pueblo pequeño de Madrid (España). Me considero una persona trabajadora, responsable y alegre. Soy periodista y estoy muy interesada en historia, política, nuevas culturas y literatura. Después de pasar un año en Reino Unido, decidí venir a la República Checa y conocer la cultura e idioma checo.

Hi!

My name is Celia. I am from Villaconejos, a village located in the south of Madrid, Spain. I consider myself a hard-working, responsible and cheerful person. I am a journalist and I am interested in history, politics, new cultures and literature. After spending a year in the UK, I decided to come to the Czech Republic and discover its rich culture and language.

 

Ahoj!

Jmenuji se Celia. Pocházím z Villaconejos, vesnice ležící na jihu Madridu ve Španělsku. Považuji se za pracovitého, odpovědného a veselého člověka. Jsem novinářka a zajímám se o historii, politiku, nové kultury a literaturu. Po roce stráveném ve Velké Británii jsem se rozhodla přijet do České republiky a objevit její bohatou kulturu a jazyk.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz