O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do 3 let, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.


Gallen Léa

Gallen Léa

Salut, Je m'appelle Léa, j'ai 20 ans et je viens de France. Je suis une personne curieuse et souriante. J'ai passé mon diplôme en communication en 2018 et maintenant je souhaite suivre un projet concret et me sentir utile. J'espère donc rencontrer de nouvelles personnes, apprendre la culture Tchèque et découvrir de nouvelles expériences.

Hi ! My name is Léa, I am 20 and I come from France. I am a curious and smiling person. Since 2018, I had my diploma in communication study and now I want to be useful for a concrete project. I hope to meet news people, learn Czech culture and discover news experiences.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis