O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do 3 let, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.


Sidorova Mariya

Sidorova Mariya

Здравствуйте!

Меня зовут Мария, я из России. Мне 24 года, я очень оптимистичный, ответственный и дружелюбный человек, который хочет менять мир к лучшему. В 2017 году я получила степень магистра по организации и экономике здравоохранения. Весь прошлый год я работала корреспондентом в деловом журнале о медицинском и фармацевтическом бизнесе. За год в EVS я рассчитываю получить новые навыки, узнать о чешской культуре и языке.

 

Hello!

My name is Maria, I came from Russia. I am 24, I am very optimistic, responsible and friendly person who is full of desire to make a difference. In 2017 I obtained master’s degree in Health Care Economics and Organization. All last year I was working like a correspondent at the business journal which is about medical and pharmaceutical business. During the year in EVS I expect to gain new skills, learn about Czech culture and language.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis