O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do 3 let, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.


Maršálková Barbora

Maršálková Barbora

Jmenuji se Barbora Maršálková. Narodila jsem se 31. srpna 2001. Od r.2007 do r. 2016 jsem navštěvovala Základní školu Větrnou v Uherském Hradišti. Nyní studuji na Gymnázium v Uherském Hradišti.

Aerobiku se věnuji od svých 4 let, kdy jsem začínala v Aerobik studiu u Katky Bočkové. Jízda na lyžích či snowboardu, běhání, plavání a práce s dětmi mě nesmírně baví a naplňuje. Letošním rokem se věnuji aktivně trénování věkové kategorie Mrňata 4 – 5 let. Sama cvičím ve věkové kategorii 14 a více let.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis