O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do 3 let, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.


Miškóciová Lucie

Miškóciová Lucie

Jsem jednooborová psycholožka, aktuálně v psychoterapeutickém výcviku. Baví mě čtení, jóga, tanec, procházky v přírodě a pečení. Kromě toho mě fascinuje můj obor, tajemství lidské psychiky, dětská fantazie a schopnost každého z nás najít v sobě spokojenost a klid. Někdy je to díky životním okolnostem náročnější, ale jsem přesvědčená, že i v takových situacích může psychologie a psychoterapie velmi pomoci. Mojí misí v Akropolis je pomáhat dětem nacházet své pohodovější a naučit je s pomocí jejich vlastních zdrojů prožívat život více s lehkostí, snadněji zvládat změny, méně se strachovat a více se radovat.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis