O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do 3 let, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.


Chytilová Veronika

Chytilová Veronika

Jmenuji se Veronika Chytilová. Narodila jsem se 21. srpna 2000. Od r. 2007 do r. 2016 jsem navštěvovala Základní školu Za Alejí v Uherském Hradišti. Nyní se věnuji studiu na Gymnáziu v Uherském Hradišti.

Mezi mé největší záliby patří aerobik, cestování, práce s dětmi, jízda na kole, lyžování, plavání a anglický jazyk. Já se aerobiku věnuji od roku 2010, kdy jsem začínala jako desetiletá v centru Šikula pod vedením Verči Omelkové. Nyní s Luckou Šimoníkovou trénuji aerobik 11-13 let a podílím se na cvičení s přípravkou Maloši 5-7 let. Sama stále cvičím ve věkové kategorii 14 a více let.

V budoucnosti bych se nadále ráda věnovala aerobiku a pomáhala svou činností v Akropolis. 


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz