O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.

Ke stažení

Soubor PDF: není dostupný


Vaškových Tomáš

Vaškových Tomáš

Vystudoval jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku ve Zlíně.          V současné době studuji Masarykovu univerzitu v Brně, Učitelství pro první stupeň ZŠ. 

Práce s dětmi mě neustále naplňuje a inspiruje. Učím druhé, čímž taky učím sebe. Absolvoval jsem praxe ve škole, ve školní družině i v mateřské škole.

Tábory v Akropolis jsou v podstatě má letní dovolená, bez které si už léto ani nedokážu představit.

Mezi mé největší zájmy patří hudba, cizí jazyky, procházky v přírodě      a zvířáta.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz