O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště


V Akropolis se od roku 2009 řídíme heslem VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME – BAVÍME

Začínali jsme původně jako malé občanské sdružení, které nabízelo společný prostor pro setkávání rodin s malými dětmi. Vytvářeli jsme širokou nabídku různých pohybových a kreativních aktivit pro rodiny s dětmi. V současné době si uvědomujeme svou roli ve společnosti hlavně v preventivní oblasti. Podporujeme rodinu, jako široký celek. Nároky na čas, zabezpečení, finance, výchovu dětí, ale i péči o své staré rodiče jsou enormní. Manželství a partnerství se dnes rozpadají a rodiče by neměli zapomínat, že pro své děti zůstávají oporou bez ohledu na to, jak bolestivý byl rozpad jejich vztahu.

Naše aktivity typu Veselé hraní, miniškolky Rolničky, semináře s odborníky, svépomocné skupiny ale i pohybové, relaxační aktivity pomáhají našim klientům si plně uvědomit a prožít svou rodičovskou roli.

V případě krizových situacích máme síť bezplatných nebo finančně zvýhodněných poraden s odborníky z řad psychologů, speciálních pedagogů, sociálních pracovníků, terapeutů a podobně.

Uvědomili jsme si, že děti jsou často pod tlakem, musí stále podávat výkon, soutěžit. Proto chceme, aby naše děti objevily zpět radost z pohybu, tvoření, aby utvářely přátelství, odnášely si vzpomínky na společný čas. Zvnitřnily si pojmy jako je respekt, dohoda, to umím, to se mi nelíbí. Věříme, že děti, které jsou vedeny k radosti, k důvěře v sebe sama a k ostatním se snáze stanou dospělými, kteří jednou budou žít spokojený život.

A jaké jsou naše vize? Chceme být místem pro setkávání. Budovat a podporovat komunitu. Propojovat generace. Rozvíjet, motivovat, být oporou pro rodiny i jednotlivce.  Uvědomit si, jak úžasné místo je naše planeta Země a vážit si zdrojů, které nám dává.


Jarošová Kateřina

Jarošová Kateřina

Rok narození: 1990

Jmenuji se Kateřina Jarošová a sport je mým společníkem již od dětství. Jídlo, vaření a pohyb jsou mé charakteristické znaky, s nimiž ruku v ruce neustále roste můj zájem o zdravý životní styl.

Věřím, že jeho hlavním základem je zdravý vztah k sobě samému. 

Jsem instruktorkou Kickfitu a své klienty se snažím navést na cestu pochopení vlastního těla a osvojení si zdravého stravování jako součást životního stylu.

 

Motto: „Všechno je to v hlavě!“

Hobby: hudba, sport všeho druhu, zdravý životní styl, vaření, jídlo, cestování, vzdělávání

Vzdělání: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, obor Sociální pedagogika, titul: bakalář – r. 2009 - 2012

Pracovní zkušenosti:

  • Odborný prodejce v kuchyňském studiu Oresi, Staré Město u Uh. Hradiště – od r. 2020

  • Výživová poradkyně ve společnosti It's my life! – r. 2016 - 2020

Certifikáty:

  • Držitelka licence Instruktor fitness – osobní trenér, 2013, IDEA (Health & fitness asociation, Praha)

  • Držitelka licence Cvičitelka III. Třídy – aerobik, 2011, ACI (Akademie Cvičitelů a Instruktorů, Zlín)

  • Držitelka licence Instruktor FITBOX © Basic – 2011, Fitbox Academy, Brno

  • Držitelka licence Instruktor SLIMBOX Bronze – 2010, Brno


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz