NeDieta

…aneb konec hledání té správné diety.

Tuto aktivitu již nenabízíme.
Lektor: Kosek Jan

V Akropolis Vám nabízíme nový kurz z balíčku redukce hmotností. Tentokrát jsme pro Vás s Honzou Koskem připravili kurz jinak.

Motto:

 „Podobně jako nás léky léčí, ale neuzdravují, tak nám diety pomáhají hubnout a ne zhubnout.”

      Nedieta

Pravděpodobně znáte pořad „Jste to, co jíte?“  Tak přesně o tom tento kurz nebude. Rozhodně vám nepolezu do ledniček, jak jste možná z jiných dietních postupů zvyklí. Mám pro vás úplně jinou otázku. „Umíte jíst?“

              Cílem pro vytvoření projektu NeDieta byly dvě věci. Pokusit se vás odpoutat od falešných očekávání a planých slibů, které se na nás ze všech stran valí a hrnou a zároveň vám dát do rukou jednoduchý, praktický a hlavně žitelný návod k tomu, jak si vybudovat a udržet tělo podle vašich představ a žít tak spokojenější, šťastnější a také zdravější život. To vše jde ruku v ruce a to vše můžete s NeDietou mít. Stačí chtít!

K tomu samozřejmě vede více či méně dlouhá cesta. Pokud patříte mezi hledače zkratek, tak tu vám bohužel nenabízím. Ono byste totiž touto zkratkou nikam nedošli a pravděpodobně byste se pořád a pořád vraceli na začátek cesty. Tak, jak už to jistě znáte z mnoha pokusů žít věci nežitelné. Zkratky ve světě návyků prostě nefungují. Co vám ale můžu slíbit je, že to nebude nic nereálného a neuskutečnitelného a dokonce si troufnu tvrdit, že vás ta cesta začne i bavit :-)

Honza Kosek

K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny
/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz