Mikulášský rej bude v letošním roce vypadat jinak, než jak jsme na něj byli zvyklí. Vše nasvědčuje tomu, že střetávání bude ještě kvůli epidemiologické situaci nějakým způsobem omezeno.

Ale ani v takové situaci nechceme, aby děti přišly o radost z Mikuláše. Proto jsme si pro vás připravili Mikulášskou stezku.

Princip bude takový. Stezka bude otevřena 2 dny, ve čtvrtek 3.12.2020 a v pátek 4.12.2020 vždy od 8 hodin ráno až do 18:30 hodin. Bude se začínat u Akropolis, vše bude viditelně značeno. Toto první stanoviště Vás odkáže na stanoviště číslo 2.  A tak pořád dál a dál, až se dostanete na poslední stanoviště, které Vás odkáže na místo, kde Vás bude čekat odměna.

Vše bude řešeno bezkontaktně, nemusíte mít tedy žádné obavy a opravdu se bude jednat o jednoduché úkoly, které zvládne opravdu každý a věříme, že se při jejich plnění i příjemně pobavíte:) Trasa bude přístupná i pro kočárky a bude se jednat o okruh 2-3 km.

Aby byly opravdu dodrženy všechny vládní nařízení, níže naleznete i seznam s časy startů, do kterého se prosím zapište. Prostě se jen vepíšete v čas, který vám vyhovuje a toho se prosím držte. Zabráníte tak tomu, že se bude na jednom místě nacházet více osob, než je v tuto chvíli dovoleno.

Věříme, že situace se již v naší zemi lepší a třeba ani nakonec žádné takové omezení nebude nutné, ale v tuto chvíli je velmi těžké predikovat.

Tým Akropolis a samozřejmě Mikuláš:)


Přihlásit se můžete zde na tomto odkaze - Mikulášská stezka- listina.

Soubor ke stažení: není dostupný
Stáhnout soubor: Kdy_.pdf

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz