Komunikace s dítětem v kontextu respektujícího přístupu

Série online seminářů na téma komunikace s poradenskou psycholožkou a rodinnou terapeutkou Mgr. Hanou Dvořáčkovou v Akropolis v Uh. Hradišti

Tuto aktivitu již nenabízíme.

Komunikace je téma, o kterém se v poslední době v souvislosti s výchovou dítěte hodně mluví. Proto pro Vás připravujeme sérii seminářů týkajících se jednotlivých témat, které s komunikací s dítětem souvisí a jsou součásti respektujícího výchovného přístupu.

Semináře jsou určeny pedagogům a asistentům mateřských škol a pečujícím osobám v dětské skupině, které zajímá, jak bychom s dětmi měli mluvit tak, aby nám naslouchali, a jak dětem naslouchat, aby nám mohly důvěřovat. Zároveň je také pro všechny ty, kteří mají čas od času pocit, že jim to s jejich dětmi při komunikaci nefunguje tak, jak by si přáli.

Tuto sérii lze absolvovat vcelku nebo se můžete zaměřit jen na jednotlivá témata, která Vás zaujmou. Semináře na sebe budou volně navazovat, ale budou zároveň přizpůsobeny i těm, kteří se zúčastní jen některých setkání.


Témata seminářů:

  • Podporování samostatnosti u dětí 7. 4. ve 13:00 hod.

Semináře budou probíhat v prostředí MS Teams. 

V den konání přednášky přijde přihlášeným osobám odkaz na mail, přes který se na přednášku v danou hodinu prokliknete. Virtuální místnost bude otevřená cca 10 min před začátkem. 

Při připojení z počítače se připojíte buď přímo v prohlížeči přes zaslaný odkaz, nebo si stáhnete aplikaci. Při připojení z mobilu doporučuji stáhnout si aplikaci.

Přihláška nutná!


„Aktivity projektu Spolu a aktivně jsou podpořeny z dotačního programu Rodina."

Děkujeme za podporu:

K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny