Jóga s Eliškou Gallovou

Pro ženy i muže, začátečníky i pokročilé, všech věkových kategorií i ženy po porodu


JÓGA PRO MUŽE

Lekce jsou určeny pro muže, kteří potřebují kompenzovat jednostranné zatížení svého těla ať už v zaměstnání (především sedavé zaměstnání v kanceláři nebo za volantem) či při sportu (kolo, běh, tenis, golf aj.).

Je určena pro ty z vás, kteří by se ve skupinách naplněných především ženami necítili z jakéhokoliv důvodu komfortně. Cvičení bude zahrnovat prvky jógy, strečinku, stabilizace, posílení, zpevnění, koncentrace a uvolnění. Budeme využívat pomůcky (bloky, overbally, tenisáky, aj.), které vám usnadní docílit kýženého výsledku. Během lekcí bude brán ohled na vaše pohybové možnosti, které se postupně budou výrazně zlepšovat.

JÓGA PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY, ŽENY PO PORODU, STARŠÍ/MLADŠÍ ŽENY I MUŽE

Lekce jsou vhodné pro Vás, kteří si chcete odpočinout, načerpat sílu, protáhnout i posílit své tělo, zastavit se, zklidnit mysl a uvolnit tělo...

Lekce jógy budou zaměřeny na vnímání svého těla, budeme pracovat s dechem, ve smyslu klidného, jemného plynutí a uvědomění si, že jsme dýchající bytosti. Pohyb bude jemný pozvolný, budeme se učit uvědomit si ho a s vědomím ho budeme provádět.

Vycházím z tradičního pojetí jógy, hathajógy, která pracuje převážně s prvními čtyřmi stupni z osmistupňové stezky jógy (Radžajógy).

Proč cvičit s Eliškou? To vám nejlépe řekne sama Eliška: 

I když nepraktikuji jógu v jejím ortodoxním pojetí, nelíbí se mi ani její prudce komerční provedení. Dávám přednost staletími prověřeným technikám, které jsou v některých svých pasážích upraveny pro použití v moderním světě. Nejvíce kladu důraz na správnost provedení pozic a pohybu v nich. Každý jsme jiný, a není tedy možné srovnávat se navzájem, ba ani s předlohami v knihách či na internetu. Všichni máme své vlastní možnosti a ty je třeba respektovat. Musíme také zohledňovat své zaměstnání a umět pracovat se svým tělem tak, abychom si uměli pomoci od mírných bolestí, které vznikají přetížením opěrného a pohybového systému.

O Elišce: 

"Stále se vzdělávám nejen na poli jógy, ale obecně v oblastech zdravého pohybu a terapie bolesti. Účastním se seminářů a školení, v nichž se učím lépe porozumět tělu dle nejnovějších poznatků, které využívají moderní zobrazovací technologie. Zajímá mě správné držení těla, jehož zdravý základ si utváříme již v dětství. Ve svých lekcích tedy využívám poznatky vývojové kineziologie. Zabývám se také fasciální tkání, která propojuje naše tělo jako síť, a terapeutickými technikami, jenž lze využít k úlevě od bolesti. Ráda vám své poznatky předám a společně budeme pracovat na zlepšení vaší kondice. Během mých lekcí se snažím o co nejpodrobnější vysvětlení podstaty cvičení, abyste jej co nejlépe pochopili. Často využívám cvičební pomůcky jako jsou bloky, overbally, gymnastické míče, popruhy a masážní míčky.

Mám ráda, když mé lekce nejsou uspěchané. Během 90 minut si dobře zacvičíme a na závěr si užijeme odpočinek při relaxaci, která k józe tak nezbytně patří."


Těším se na každého, jemuž budu moci být průvodcem v hodinách jógy.


Co s sebou?

  • podložka na cvičení (jógamatka)
  • pohodlné oblečení
  • teplé ponožky
  • deka na příjemnou závěrečnou relaxaci
  • ručník (k vypodložení hlavy či kolen)Pro potvrzení o platbě pište na: vaclav.fuhrmann@akropolis-uh.cz

Vypsané termíny

Prázdninová jóga s Eliškou Gallovou
termín:
02.07.2024 - 13.08.2024
cena pro SČ:
1140,- cena za 6 lekcí, celkem 7 lekcí
cena běžná:
1240,- cena za 6 lekcí, celkem 7 lekcí
frekvence:
úterý od 18:30 do 20:00 hodin
číslo účtu vaší platby:
2501077152/2010
Prázdninová jóga s Eliškou Gallovou
termín:
03.07.2024 - 14.08.2024
cena pro SČ:
1140,- cena za 6 lekcí, celkem 7
cena běžná:
1240,- cena za 6 lekcí, celkem 7
frekvence:
středa od 18:30 do 20:00 hodin
číslo účtu vaší platby:
2501077152/2010