Jóga s Eliškou Gallovou

.

Lekce jógy budou zaměřeny na vnímání svého těla, budeme pracovat s dechem, ve smyslu klidného, jemného plynutí a uvědomění si, že jsme dýchající bytosti. Pohyb bude jemný pozvolný, budeme se učit uvědomit si ho a s vědomím ho budeme provádět.

Vycházím z tradičního pojetí jógy, hathajógy, která pracuje s prvními čtyřmi stupni z osmistupňové stezky jógy (Radžajógy) jak ji popisuje Pataňdžali ve svém jógickém díle pravděpodobně z 2. století př.n.l.

Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky, starší, mladší, ženy, muže, ženy po porodu, pro Vás, kteří si chcete odpočinout, načerpat sílu, protáhnout i posílit své tělo, zastavit se, zklidnit mysl a uvolnit tělo....

I když nepraktikuji jógu v jejím ortodoxním pojetí, nelíbí se mi ani její prudce komerční fitness provedení se spoustou nových marketingových trendů, což lze v poslední době vypozorovat i u nás v Uherském Hradišti. Dávám přednost staletími prověřeným technikám, které jsou v některých svých pasážích upraveny pro použití v moderním světě. Mám ráda, když má hodina 60 minut a jde-li to, pak i více. Líbí se mi, když má lekce svůj jasný začátek i jasný konec s relaxací, která k józe tak nezbytně patří.

Těším se na každého, jemuž budu moci být průvodcem v hodinách jógy.

Co s sebou?
– podložka na cvičení (jógamatka)
– pohodlné oblečení
– teplé ponožky
– deka příjemnou závěrečnou relaxaci
– polštář

Přihláška na aktivitu Čtvrteční jóga s Eliškou Gallovou odpolední
v termínu 19.09.2019 - 12.12.2019

Čtvrteční jóga s Eliškou Gallovou odpolední
19.09.2019 - 12.12.2019
cena pro SČ: Kč 1820za 13 lekcí
cena běžná: Kč 2020 za 13 lekcí
frekvence: 1 týdně ve čtvrtek - Lekce trvá od 17:00 do 18:30 hod.
hlídání dětí: Bez hlídání
Podrobné informace k zahájení kurzu rozešleme k 10. 9. 2019. Kurzovné prosíme uhradit do 10. 9. 2019,, jako v.s. prosím uveďte číslo vaší přihlášky a do poznámky uveďte příjmení a jóga.

Přihlašovací formulář
Vyplňte prosím vaše nacionále.