Rekondiční cvičení pro seniory - Jóga s Marií Jordánovou

Kurzy jógy v centru AKROPOLIS s Marií Jordánovou, cvičení, relaxace


MOTTO: „Jóga je zastavením kolotoče mysli“  Pataňdžálí

Rádžajóga, nebo-li královská cesta, je směr jógy, který nabízím. Představuje metodu, jak se stát pánem sebe sama, jak ovládnout své tělo, mysl i smysly. Historicky se jedná o jógovou metodiku, sepsanou v knize Jógasútra Pataňdžáliho. Tato kniha vznikla jako sbírka pouček o systému jógy, který byl v době jejího vzniku již znám (1. tisíciletí před Kristem) a je to první písemná zmínka o józe. Celý systém je také znám pod termínem Osmidílná stezka.

Nejznámější částí je hathajóga, tj. fyzické a dechové cvičení, které je také základem mých kurzů. Naučíme se kromě základního plného jogínského dechu a ásan, také různé techniky a sestavy a relaxace vedoucí k fyzickému a duševnímu zdraví. Podle zájmu a vyspělosti cvičících praktikujeme i další stupně, které představují techniky, které nás učí obracet lidské smysly dovnitř, koncentraci a následně meditaci.

Do mého portfolia patří také semináře :

PRÁNAJÁMA.

Cvičení a techniky zaměřené na výuku správného dýchání, které výrazně zkvalitňuje náš život.

Ze své zkušenosti, i ze zkušenosti kolegů vím, jak nám ovládnutí dechu pomohlo v době onemocnění Covidem-19 a proto jsem se rozhodla zdůraznit a propagovat právě tuto část jógy.


EMOCE A JÓGA

Tuto u nás málo známou oblast jógy představila známá učitelka jógy Míla Sávitrí Mrnuštíková jednak překladem, ale z větší části svým vlastním dílem. V minulém roce jsme ve vybraných skupinách pár sestav s úspěchem vyzkoušeli a proto chci seznámit zájemce i s touto specializací v seminářích. Ovládání svých emocí, uvolnění emočního napětí, harmonizaci všech vývojových částí mozku a další, potřebujeme v dnešní náročné době všichni.


Peníze z letního kurzovného budou převedeny na podzimní sérii lekcí.Přihláška na aktivitu Letní Jóga s Marií Jordánovou pro seniory
v termínu 12.07.2022 - 30.08.2022

Letní Jóga s Marií Jordánovou pro seniory
12.07.2022 - 30.08.2022
cena pro SČ: 640 Kč za 8 lekcí
cena běžná: 800 Kč za 8 lekcí
frekvence: 1 týdně v úterý. Lekce trvá od 6:45 do 7:45 hod.
hlídání dětí: Bez hlídání
Kurz je určen pro seniory od 58 let, zvýhodněné kurzovné je Kč 80 za lekci. V případě zájmu mimo věkovou skupinu je cena za lekci 120 Kč.

Přihlašovací formulář
Vyplňte prosím vaše nacionále.

 

Soubor PDF: není dostupný

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz