Pro vaše děti připravili naši lektoři našlapanou nabídku kurzů, najde se v nich opravdu každý, tak vybírejte:

  • Vesele a hravě - angličtina hrou pro nejmenší 4-6 let
  • Angličtina hrou pro děti 1. a 2. třída ZŠ

Angličtina pro malé děti, to je 45 minut zábavy: her, písniček, kreslení, lepení, skládání, čtení dětských knih i sportu! Angličtina není (obávaný a nedosažitelný) cíl, ale prostředek k zajímavým aktivitám, učíme se ji s radostí a ani o tom nevíme. V intencích komunikativní metody mluvím během hodiny téměř jen anglicky, takže děti velmi brzy zvládají základní komunikační vzorce: zdravení, děkování, instrukce k aktivitám, … ​​​​​​​Klasické školní pomůcky nepoužíváme: žádné učebnice, cvičení, testování. Tabuli používáme jen pro hraní her. Učení a opakování základních vět a slov provádíme pomocí her s plyšáky, obrázky nebo během pohybových aktivit. Abychom se v rozletu nemuseli omezovat, probíhá náš kurz v tělocvičně!

Abychom zachovali maximální kvalitu zábavy, velikost skupinky je omezena na 8 dětí. Jsme kamarádi: známe se jménem, pomáháme si, fandíme si navzájem, je nám spolu dobře.

Přihlášky naleznete zde:

https://www.akropolis-uh.cz/anglictina-hrou-pro-nejmensi-4-6-let

https://www.akropolis-uh.cz/anglictina-hrou-pro-deti-1-a-2-trida-zs

  • Němčina pro děti

​​​​​​​Hodina probíhá formou her v německém jazyce.

Co děti čeká?
Obrázky, scénky, návody k výrobě, práce ve dvojicích, skupinové hry, písničky, rýmy a rytmizované texty povedou děti k tomu, aby začaly jednoduchou formou komunikovat v německém jazyce.
Používáme autentické materiály, seznamujeme děti s hrami, říkankami a krátkými básničkami.
Cílem kurzů je motivovat děti a zábavnou formou je povzbudit, aby se je němčina bavila a získaly k ní vřelý vztah pro další výuku.
Kurz je určen pro děti 1. stupně základní školy (které umějí číst a psát).
Výuka probíhá v malých skupinkách, max. 8 dětí. 

Přihlášku naleznete zde:Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz