V sobotu 31. 8. 2019 proběhly v kině Hvězda "Hvězdné Akrohrátky". Již tradiční ukončení léta si vzalo na starost rodinné centrum Akropolis společně s kinem Hvězda. Celé odpoledne se tak prostorem před a kolem kina linula hudba. Tu taneční, na kterou nad schody řádila děvčata ze Street Dance pod vedením Míši Breznické, střídala hudba živá. O tu se postarala uherskohradišťská kapela AkuStyk. A hráli opravdu skvěle. Nejeden divák si s nimi pecky z repertoáru zazpíval. 

Celé odpoledne se hlavně soutěžilo. Pro děti byla připravena zábavná stanoviště, na kterých plnily různé úkoly do připravených kartiček. Pokud děti zvládly projít a úspěšně složit všechny úkoly, byly odměněny sladkou odměnou.

Letošní ročník bylo ale opravdu horko, proto všem, kdo s námi strávili aspoň část odpoledne, patří velké poděkování. To vedro bylo úmorné, ale i přes to všechno věříme, že jste si Akrohrátky užili stejně jako my z Akropolis nebo naši kolegové z kina.

Příští rok se na vás budeme před kinem opět těšit, tak dorazte. :)

Hvězdné Akrohrátky sice skončily, ale my v Akropolis se již na vás všechny těšíme v našich kurzech, workshopech, přednáškách a prostě ve všem, co pro vás od září otvíráme.

Přijďte se podívat a vyzkoušet, co všechno umíme, na náš týden otevřených dveří 16.20. 9. 2019!


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz