Hvězdné Akrohrátky

před 4 roky, 27.8.2018 Shrnutí a fotogalerie ze zábavného odpoledne


HVĚZDNÉ AKROHRÁTKY – TO JE ODPOLEDNE PLNÉ AKTIVIT A NOVINEK PRO DĚTI

V neděli 26.8. proběhlo u kina Hvězda ve Smetanových sadech zábavné odpoledne, které uspořádalo Centrum Akropolis ve spolupráci s Městskými kiny. I přes špatné počasí dorazilo přes 250 návštěvníků.

Děti i rodiče si užívali pestrý program. Veřejný prostor kolem kina ožil hudbou, tancem i muzikálovými skladbami v podání Anety Poláchové. Kromě pohybu mohly děti také v rámci soutěžních disciplín putovat za hvězdou, procvičit si svou šikovnost i své smysly. Součástí programu byla také dílna Malovlásku, plakátový obchůdek a skákací hrad, které pro děti zajistila Městská kina. V odpoledních a podvečerních hodinách se v kině Hvězda promítaly oblíbené dětské filmy.

Centrum Akropolis mimo jiné představilo své dvě novinky kurz Robotova cesta (video), který hravou formou otevírá dětem cestu k oborům budoucnosti jako je programování a umělá inteligence, dále pak nový taneční kroužek MTV dance s Míšou Breznickou.

Odpolednem provázel sympatický moderátor Šimon Obdržálek a organizace se ujala vedoucí pohybových aktivit Bohdana Krystková.

Akci finančně podpořilo Město Uherské Hradiště.

Fotogalerii najdete zde

/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz