Hormonální jóga s Elizabeth Székely

Hormonální jógovou terapii vytvořila brazilská psycholožka DinahRodrigues -Elizabeth Székely je certifikovaná lektorka dle Dinah Rodrigues

Hormonální jógová terapie je přírodní léčba – sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a harmonizace hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy spojené s nízkou hladinou hormonů.

Kromě odstranění výše zmíněných nežádoucích symptomů Hormonální jógová terapie podpoří váš celkový zdravotní stav, zvýší pružnost vašeho těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolismus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla i mysli.

Hormonální jógová terapie pomáhá při těchto problémech způsobených hormonální nerovnováhou:

·       Předčasná menopauza, symptomy spojené s menopauzou (návaly, nespavost, podrážděnost, deprese, emocionální nestabilita, snížení paměti, ztráta vitality, nízké libido, urogenitální suchost, migrény), premenstruační syndrom (PMS), cysty na vaječnících, polycystické vaječníky (PCO, symptomy: nadměrné ochlupení, akné, přibývání na váze), ztráta menstruace a ovulace, neplodnost způsobená hormonální nerovnováhou, špatným prokrvením či svalovou křečí v pánevní oblasti, nebo srůsty na vejcovodech, osteoporóza, inkontinence, deprese, emocionální nestabilita, snížení paměti způsobené nízkou hladinou hormonů, štítná zláza (nedostatečná činnost štítné žlázy), nespavost, padání vlasů, lámavé nehty, suchá pleť a akné, syndrom karpálního tunelu. Hormonální jógová terapie je vhodná jako prevence pro všechny ženy od 35 let.


Vypsané termíny

Opakovací hormonální jóga s Elizabeth Székely
termín:
21.08.2020 - 21.08.2020
cena pro SČ:
Kč 600 za kurz
cena běžná:
Kč 900 za kurz
frekvence:
v pátek lekce trvá od 18:00 do 20:00
číslo účtu vaší platby:
2501077152/2010
  • Absolvovala jste kurz a chcete si zacvičit pod vedením lektorky,nejste si jista, zda správně cvičíte, nebo je to již hodně dávno? Opakovací lekce jsou zde pro Vás! Společně zacvičíme celou sestavu včetně protistresových cviků, prostor dáme i Vaším zkušenostem a případným dotazům. Upozorňuji, že opakovací lekce jsou určeny výlučně pro absolventky semináře Hormonální jógy pro ženy dle Dinah Rodrigues, nejedná se o výukovou hodinu kurzu. Podrobné informace k zahájení kurzu rozešleme do 15. 8. .Kurzovné prosíme uhradit na uvedený účet do 15 8. jako v.s. prosím uveďte číslo vaší přihlášky a do poznámky uveďte příjmení a jóga. Děkujeme
Hormonální jóga s Elizabeth Székely
termín:
11.09.2020 - 16.10.2020
cena pro SČ:
Kč 2600 za kurz
cena běžná:
Kč 2700 za kurz
frekvence:
1 týdně v v pátek lekce trvá 1,5 hodiny od 17:00 do 18:30
číslo účtu vaší platby:
2501077152/2010
  • Podrobné informace k zahájení kurzu rozešleme do 5.9.

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz