Dámské večery

Rychlé triky a rady, aby nám to slušelo

Tuto aktivitu již nenabízíme.

To jsou večery, na kterých zažijete skutečný „babinec“. Pozvěte mámu, sestru, babičku nebo kamarádky a nechte se u nás rozmazlovat po vánočním stresu.

Všichni to známe, jsme pořád v poklusu. Jak zvládnout rodinu, zaměstnání a ještě mít čas na sebe? Jak odolávat tlaku titulků „Hubneme do plavek!", „Jak jsme o Vánocích přibrali a co s tím“?

Do plavek nehubneme, ale hodí se znát pár základních triků, jak se rychle nalíčit, jak si poradit s únavou nebo jak zkombinovat oblečení tak, abychom sem tam nějaký špíček skryly.

Z čeho můžete vybírat? Vychytávky týkající se líčení, oblékání, barevností, kombinace stylů. Ukážeme vám, jak se o sebe starat a oblékat tak, aby to nám ženám opravdu slušelo.

A jak to vše bude probíhat? Sejdeme se u nás v Akropolis, kde vás přivítáme něčím dobrým z vinařství Marek Čajka z Mařatic, poté se ve vestibulu našeho centra seznámíte s celou náplní večera.

K dispozici budete mít nápoje, můžete si dát kávu nebo čaj a také vám dopřejeme něco dobrého z produkce Cukrářství u Katky.

Relaxační večer, proběhne 10. 1. 2020:

Jak se starat o vlasy a pleť –  jak ošetřovat pleť/pokožku/vlasy v zimě, co dělat při únavě pleti, jak předcházet vráskám, co všechno můžou ženy dělat, aby jejich pleť byla co nejzdravější – souvisí ošetření pleti i s jídelníčkem? Co pitný režim, pomáhá?  S Monikou Mazurovou ze salonu Sofia.


Aby nám to slušelo – pohodlné a přitom slušivé oblékání, lekce vrstvení, co a jak nosit, aby to opravdu slušelo, jaké barvy k jednotlivým typům žen, jaké jsou současné trendy. Celkově seznámení se stylistkou, jak Vám může pomoci, jak se umět na sebe podívat a obléci tak, aby nám to slušelo a zůstaly jsme samy sebou, se stylistkou Katkou Kadlecovou.

Motýlí  masáže pro relaxaci a uvolnění s Vlaďkou Hlavsovou.

Aby nám to slušelo při každé příležitosti, proběhne 17. 1. 2019

Denní líčení – různé vychytávky v líčení, jak se nalíčit během okamžiku, co mít vždy v kabelce, jaké jsou nejčastější chyby v líčení, jakou kosmetiku /obecně/ používat, aby nalíčení vydrželo opravdu celý den. S Evou Šalandovou.

Styling do práce – co nám sluší, které kousky jsou vhodné a co a jak kombinovat, čeho se vyvarovat, kombinace stylů a barev. Stylistka Katka Kadlecová přiveze nějaké ukázky, nebo pokud si přinesete 5–6 kousků oblíbeného oblečení, tak Vám Katka poradí.

Naučme se jíst bez výčitek – co jít/nejíst v různých částech dne, které potraviny škodí a které naopak pomáhají, jak se umět vyhnout tlaku společnosti, reklam. Zkráceně, nenechejme si narůst špeky v hlavě. :) S Vlastimilem Pazderkou.

Co je nového v udržitelné módě a kosmetice? Bezobal v Uherském Hradišti

Buďte chic při slavnostních příležitostech, proběhne 24. 1. 2020

Slavnostní účesy – slavnostní úprava vlasů, kterou ženy zvládnou doma samy, jaké jsou trendy, co se nosí, konkrétní ukázky na vlasech žen, co které ženě sluší a co naopak ne, různé účesy do venkovních a vnitřních prostor, jak účesy udržovat tak, aby vydržely celý večer/noc.

Slavnostní líčení výrazné večerní líčení, jaké jsou trendy, jaké dělají ženy nejčastější chyby, ukázka toho, co ženám sluší /že ne všechny trendy sluší všem ženám/, výběr rtěnky apod. Se Sabinou Klčovou.

Večerní styling co se nosí, jak kombinovat různé styly a materiály, důraz na doplňky a šperky, sladění s partnerem. Vše si budete moci nejen přímo vyzkoušet, ale i nakoupit. Celým večerem vás světem módy provede Jitka Wilímová z butiku W Moda v Uherském Hradišti. V nabídce jejího butiku najdete šaty, tuniky, topy, svetry, rifle kalhoty, boty, kabelky a mnoho dalšího. Více naleznete na www.wmoda.czK této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny
/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz