Core trénink

Core trénink v Akropolis Uherském Hradišti


Pondělí: 18:30 - 19:30 hodin - zrcadlový sál centra Akropolis


Lektorkou je Bohdana Krystková - držitelka licence Fitness Instruktor- osobní trenér, Pilatesovy metody a držitelka diplomu Bosu Core


V současné době se v oblasti wellness a fitness věnuje mnoho pozornosti středu těla - core.

  • Je obecně známo, jaké účinky má posilování hlubokého svalové systému (HSS) na vzhled a zdraví celého těla.
  • Méně už je v obecném povědomí, že výsledky se dostaví pouze za předpokladu naprosto správného pochopení, nejenom samotných cviků na břišní svaly a střed těla, ale zejména všech principů, týkajících se pohybových stereotypů a dýchacích návyků využívaných při tomto cvičení.
  • Jde o velmi inteligentní soubor pohybů a jejich koordinaci s dýcháním a pokud není zapojen mozek a je pouze kopírován vnější projev, pokud není bráno v úvahu spojení mysli a těla, je účinnost cvičení mizivá.
  • Lekce jsou zaměřené na posilování hlubokých svalů těla, zvýšení ohebnosti a vytrvalosti, odstranění bolesti páteře a tvarování pevných, dlouhých a štíhlých svalů. Po úvodním protažení a zahřátí ve stoje se plynule přechází do sedu.
  • Šetrnými rotacemi se aktivuje páteř i všechny důležité svaly středu těla.
  • Důležité je provedení a respektování limitů vlastního těla. Cvičení nijak nezatěžuje klouby.Ke cvičení se budou používat balanční pomůcky jako fitball, bosa, airdisc, heavyball a overball. Využijeme různé formy silového cvičení, pilátes atd.

V době státních svátků a prázdnin se necvičí!  

Každý návštěvník centra je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Doporučujeme před návštěvou sportovní aktivity se nechat vyšetřit ošetřujícím lékařem (celkové vyšetření, činnost srdce atd.). Za zdravotní stav cvičenců nenese centrum Akropolis žádnou odpovědnost.Vypsané termíny

Core trénink
01.04.2019 - 10.06.2019
cena pro SČ: Kč 900 za 10 lekcí (10x 90Kč) na č.ú.: 2501077152/2010
cena běžná: Kč 1100 za 10 lekcí ( 10x110 Kč) na č.ú.: 2501077152/2010
frekvence: Každé pondělí od 18:30-19:30 hodin
hlídání dětí: Bez hlídání
O Velikonocích se necvičí Kurzovné prosíme uhradit do 25.3. 2019 Kurz je plně obsazen