CHEERLEADERS

Cheerleaders - Roztleskávačky pro děti 10+ let v centru Akropolis

Máte rádi pohyb, tanec a sportovní akrobacii?

Nechybí vám nadšení, zápal a radost pro týmovou spolupráci a souhru?

Chcete si vyzkoušet vzájemné povzbuzování a radost z cheerleadingu a posléze ho přenést na sportovní utkání mezi diváky?

Pokud ano, tak se nebojte a přihlaste se včas!

  • Chreerleaders pro děti od 10+ let - pátek od 15:30 - 16:30 hodin (900,-/pololetí, 1800,-/celý školní rok)

Lektorka: Míša Breznická

- jedná se o dívčí, nebo ženský sportovní odvětí, které je založeno na pohybu rukou, skocích, výkopech, pokřicích                                                                                                      - je zde důležitá základní gymnastická a taneční průprava, ale nejdůležitější je odhodlání, píle, týmový duch, nadšení, zápal a sebevědomí, kterému se na hodinách budeme věnovat                                                                                                                          - budeme cvičit 1h týdně a uvidíme, kam nás příprava na cheerleading posune              - roztleskávačky máme v podvědomí např. z TV a jsou doprovodem zejména  fotbalových amerických týmů
- v České republice začaly vznikat první týmy na počátku devadesátých let, především jako součást týmů amerického fotbalu. Dnes již u nás působí několik desítek týmů, ať už u různých sportů (fotbal, lední hokej, basketbal, florbal apod.) či pouze jako samostatné týmy vystupující na nejrůznějších společenských, kulturních i sportovních akcích.                                                                                                                                            - většina lidí se domnívá, že cheerleaders, tedy roztleskávačky, pouze vystupují na různých akcích a povzbuzují na sportovních utkáních. Soutěže mívají různé kategorie, nejčastěji zde však najdeme skupinové choreografie v různém počtu soutěžících, a to "Cheer" (obvykle zahrnuje všechny prvky cheerledingu) a "Dance" (pouze tanec), dále pak čistě stuntové kategorie - Groupstunt a Partnerstunt a individuální kategorie        - je běžné, že soutěže, kromě mistrovství republiky, nabízí další nevšední kategorie - např. Double Synchro Dance, Pompom Dance, Theme Cheer Show..

V době jarních, letních a zimních prázdnin a státních svátků se kurz nekoná, lekce v těchto termínech nejsou započítávány do kurzovného.
V období podzimních, pololetních i velikonočních prázdnin se kurzy konají !!!     V případě nemoci lektorky jsou hodiny nahrazeny.

Platbu za tuto aktivitu můžete uhradit na účet Akropolis: Fio banka, a. s. uherské Hradiště, č.ú.  2501077152/2010 a do poznámky uveďte prosím za koho a za co platíte!

Do 28.2.2018 splatné II.pololetí!

                                     

K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz