Výsledky a fotogalerie z adventní Dance show :)

před 2 roky, 17.12.2015 Shlédněte nová videa!

Podívejte se na výsledky a fotogalerii ze soutěžní části i z vystoupení. Děti nejen z centra Akropolis, které se věnují pohybu, tanci, pódiovým skladbám a fitness.
Děti, které se nenudí a svůj volný čas naplňují smysluplnými činnostmi:).
A to díky rodičům, kteří jim to umožňují. DĚKUJEME!

Děkujeme také maminkám, které nám napekly cukroví a pomáhaly celý den v baru!

Děkujeme restauraci La Brusla za perfektní občerstvení, které si návštěvníci nemohli vynachválit!

Děkujeme našim sponzorům - Nadaci Synot a městu Uherské Hradiště!
Bohdana Poláchová a tým centra Akropolis.

A tady to nejdůležitější:

FOTOGALERIE:


1.Sportovní část


2. Vystoupení


Video: Vánoční aerobic dance show

            Soutěž jednotlivců v aerobiku

VÝSLEDKY:

Kategorie Baby přípravečka mini 3-5 let

1.Kolajová Sára

2.Kaňová Vendula

3.Bartošíková Kateřina


Kategorie Baby přípravečka  5-7 let

1.Michálková Natálie

2.Houdková Pavlína

3.Červinková Julie


Kategorie Baby přípravka  5-7 let

1.Truplová Kateřina

2.Salingerová Emma

3.Machálková Nela


Kategorie Baby závodní 5-7 let

1.Lažková Kateřina

2.Zapletalová Nikol

3.Mikulcová Adéla


Kategorie Kids přípravka 8-10 let

1.Maňková Tereza

2.Navarová Aneta

3.Hyráková Alžběta


Kategorie Kids závodní 8-10 let

1.Chybíková Veronika

2.Blahynková Nikol

3.Čevelová Adéla


Kategorie Kids fitness 8-10 let

1.Sečkařová Tereza 1.Svozilová Kristýna

2.Hrušková Gabriela

3.Barešová Lucie


Kategorie Children závodní 11-13 let

1.Horehleďová Aneta

2.Lukašíková Veronika

3.Chybíková Gabriela


Kategorie Teeneger 14 a více let

1.Konečná Jitka

2.Maršálková Barbora

3.Bruknerová Kristýna


Kategorie Street dance 6-9 let

1.Bugajová Denisa

2.Zálešák Filip

3.Zapletaková Jolana


Kategorie Street dance 10-15 let

1.Slováková Viktorie

2.Mičolová Beata

3.Válková Karolína


Kategorie Taneční talent 6-9 let

1.Chybíková Veronika

2.Adamcová Ester

3.Vidrmanová Tereza


Kategorie Taneční talent 10-15 let

1.Suchánková Johana

2.Drobiszová Julie

3.Janovská Andrea



Z.V.

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | Interní sekce | web: icard.cz