Ve zdravém těle zdravý (vz)duch!

před 1 rokem, 6.6.2017 Program pro rodiny s dětmi na TSTTT

V sobotu dopoledne na nás čeká důležitá akce pro rodiny s dětmi. V rámci tradičního festivalu "Týká se to také tebe" jsme od 9.30 hodin na Masarykově náměstí připravili dopoledne plné pohybu, tance, tvoření a vystoupení! Moderovat ho bude David Pavlíček.

Pár důležitých detailů, které s vámi chceme sdílet.

Festival TÝKÁ SE TO TAKÉ TEBE (TSTTT) je tematický mezinárodní festival amatérských filmů. Upozorňovat veřejnost na filmová díla, která se zásadně vyjadřují k ekologickým stránkám lidské existence v dnešním světě, to je cílem festivalu TSTTT. Již dvaačtyřicet let.

Náš program na tomto osvětovém festivalu také podporuje kampaň Sítě pro rodinu s názvem Rodina nemusí jít do prčic.

Tuto podporu bychom shrnuli následujícími slovy:

Role jednotlivých členů rodiny se proměňuje, ale přesto by měla zůstat dle slov profesora Zdeňka Matějčka společenstvím, kde se sdílí čas, prostor, úzkost i naděje, kde se soužitím všichni učí pro život, kde všichni dávají i přijímají, kde formují svou osobnost a mají možnost zrát k moudrosti a kde podstatnou složkou všeho je vzájemně sdílená a působená radost. Vytvářet takové společenství není snadné, přesto nechceme rezignovat, a proto posilujeme rodičovské kompetence a hodnotu mezigenerační sounáležitosti.

Zveme všechny děti, rodiče a příznivce dobrých věcí, aby se k nám v sobotu připojili!

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz