Aktuální termíny aktivit

Aktuální termíny aktivit centra Akropolis.

PoÚtStČtSoNe
24.04.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
12:00 - 13:00
Hrou k rozvoji…
15:30 - 16:30
Gymnastika pro děti
15:30 - 16:30
Aerobik BABY…
16:30 - 17:30
Aerobik BABY…
17:30 - 19:00
Ruské konverzace s…
18:30 - 19:30
Core trénink s…
18:30 - 19:30
DANCEHALL
25.04. 26.04.
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:30 - 16:30
Jóga pro děti
16:30 - 17:30
Aerobik Children…
17:30 - 18:30
Aerobik Teeneger…
27.04.
10:00 - 11:30
Ruské konverzace s…
11:00 - 12:00
Relaxace s hudbou a…
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:30 - 16:15
Živé stříbro
16:00 - 16:45
Hudebně pohybová…
17:00 - 18:30
Francouzské…
18:30 - 19:30
Pilates s Petrou
18:45 - 20:15
Jóga s Eliškou Galla
19:30 - 20:30
Fitbox
28.04.
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:00 - 16:00
Street dance…
15:00 - 16:00
Aerobik Teeneger…
16:00 - 17:00
Street dance…
16:00 - 17:00
Aerobik Teeneger…
17:00 - 18:00
Street dance…
17:00 - 18:00
Aerobik Children…
18:00 - 19:00
Aerobik Children…
18:00 - 19:00
Aerobik Teeneger…
19:00 - 20:00
Aerobik Teeneger…
29.04.
30.04.
01.05.
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:30 - 16:30
Gymnastika pro děti
15:30 - 16:30
Aerobik BABY…
16:30 - 17:30
Aerobik BABY…
17:30 - 19:00
Ruské konverzace s…
18:30 - 19:30
Core trénink s…
18:30 - 19:30
DANCEHALL
02.05. 03.05.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
12:00 - 13:00
Hrou k rozvoji…
15:30 - 16:30
Jóga pro děti
16:30 - 17:30
Aerobik Children…
17:30 - 18:30
Aerobik Teeneger…
04.05.
10:00 - 11:30
Ruské konverzace s…
12:00 - 18:00
HORIZONT
16:00 - 16:45
Hudebně pohybová…
17:00 - 18:30
Francouzské…
18:30 - 19:30
Pilates s Petrou
18:45 - 20:15
Jóga s Eliškou Galla
19:30 - 20:30
Fitbox
05.05.
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:00 - 16:00
Street dance…
15:00 - 16:00
Aerobik Teeneger…
16:00 - 17:00
Street dance…
16:00 - 17:00
Aerobik Teeneger…
17:00 - 18:00
Street dance…
17:00 - 18:00
Aerobik Children…
18:00 - 19:00
Aerobik Children…
18:00 - 19:00
Aerobik Teeneger…
19:00 - 20:00
Aerobik Teeneger…
06.05.
07.05.
08.05.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:30 - 16:30
Gymnastika pro děti
15:30 - 16:30
Aerobik BABY…
16:30 - 17:30
Aerobik BABY…
17:30 - 19:00
Ruské konverzace s…
18:30 - 19:30
Core trénink s…
18:30 - 19:30
DANCEHALL
09.05. 10.05.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:30 - 16:30
Jóga pro děti
16:30 - 17:30
Aerobik Children…
17:30 - 18:30
Aerobik Teeneger…
11.05.
10:00 - 11:30
Ruské konverzace s…
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:30 - 16:15
Živé stříbro
16:00 - 16:45
Hudebně pohybová…
17:00 - 18:30
Francouzské…
18:30 - 19:30
Pilates s Petrou
18:45 - 20:15
Jóga s Eliškou Galla
19:30 - 20:30
Fitbox
12.05.
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:00 - 16:00
Street dance…
15:00 - 16:00
Aerobik Teeneger…
16:00 - 17:00
Street dance…
16:00 - 17:00
Aerobik Teeneger…
17:00 - 18:00
Street dance…
17:00 - 18:00
Aerobik Children…
18:00 - 19:00
Aerobik Children…
18:00 - 19:00
Aerobik Teeneger…
19:00 - 20:00
Aerobik Teeneger…
13.05.
14.05.
15.05.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:30 - 16:30
Gymnastika pro děti
15:30 - 16:30
Aerobik BABY…
16:30 - 17:30
Aerobik BABY…
17:30 - 19:00
Ruské konverzace s…
18:30 - 19:30
Core trénink s…
18:30 - 19:30
DANCEHALL
16.05. 17.05.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:30 - 16:30
Jóga pro děti
16:30 - 17:30
Aerobik Children…
17:30 - 18:30
Aerobik Teeneger…
18.05.
10:00 - 11:30
Ruské konverzace s…
12:00 - 18:00
HORIZONT
16:00 - 16:45
Hudebně pohybová…
17:00 - 18:30
Francouzské…
18:30 - 19:30
Pilates s Petrou
18:45 - 20:15
Jóga s Eliškou Galla
19:30 - 20:30
Fitbox
19.05.
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:00 - 16:00
Street dance…
15:00 - 16:00
Aerobik Teeneger…
16:00 - 17:00
Street dance…
16:00 - 17:00
Aerobik Teeneger…
17:00 - 18:00
Street dance…
17:00 - 18:00
Aerobik Children…
18:00 - 19:00
Aerobik Children…
18:00 - 19:00
Aerobik Teeneger…
19:00 - 20:00
Aerobik Teeneger…
20.05.
21.05.
22.05.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:30 - 16:30
Gymnastika pro děti
15:30 - 16:30
Aerobik BABY…
16:30 - 17:30
Aerobik BABY…
17:30 - 19:00
Ruské konverzace s…
18:30 - 19:30
Core trénink s…
18:30 - 19:30
DANCEHALL
23.05. 24.05.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:30 - 16:30
Jóga pro děti
16:30 - 17:30
Aerobik Children…
17:30 - 18:30
Aerobik Teeneger…
25.05.
10:00 - 11:30
Ruské konverzace s…
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:30 - 16:15
Živé stříbro
16:00 - 16:45
Hudebně pohybová…
17:00 - 18:30
Francouzské…
18:30 - 19:30
Pilates s Petrou
18:45 - 20:15
Jóga s Eliškou Galla
19:30 - 20:30
Fitbox
26.05.
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:00 - 16:00
Street dance…
15:00 - 16:00
Aerobik Teeneger…
16:00 - 17:00
Street dance…
16:00 - 17:00
Aerobik Teeneger…
17:00 - 18:00
Street dance…
17:00 - 18:00
Aerobik Children…
18:00 - 19:00
Aerobik Children…
18:00 - 19:00
Aerobik Teeneger…
19:00 - 20:00
Aerobik Teeneger…
27.05.
28.05.
29.05.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:30 - 16:30
Gymnastika pro děti
15:30 - 16:30
Aerobik BABY…
16:30 - 17:30
Aerobik BABY…
17:30 - 19:00
Ruské konverzace s…
18:30 - 19:30
Core trénink s…
18:30 - 19:30
DANCEHALL
30.05. 31.05.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
15:30 - 16:30
Jóga pro děti
16:30 - 17:30
Aerobik Children…
17:30 - 18:30
Aerobik Teeneger…
01.06.
10:00 - 11:30
Ruské konverzace s…
12:00 - 18:00
HORIZONT
17:00 - 18:30
Francouzské…
18:45 - 20:15
Jóga s Eliškou Galla
19:30 - 20:30
Fitbox
02.06.
12:00 - 18:00
HORIZONT
03.06.
10:00 - 11:30
Akrojóga
04.06.
05.06.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
17:30 - 19:00
Ruské konverzace s…
06.06.
12:00 - 18:00
HORIZONT
07.06.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
08.06.
10:00 - 11:30
Ruské konverzace s…
12:00 - 18:00
HORIZONT
17:00 - 18:30
Francouzské…
18:45 - 20:15
Jóga s Eliškou Galla
19:30 - 20:30
Fitbox
09.06.
12:00 - 18:00
HORIZONT
10.06.
11.06.
12.06.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
17:30 - 19:00
Ruské konverzace s…
13.06.
12:00 - 18:00
HORIZONT
14.06.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
15.06.
10:00 - 11:30
Ruské konverzace s…
12:00 - 18:00
HORIZONT
17:00 - 18:30
Francouzské…
18:45 - 20:15
Jóga s Eliškou Galla
19:30 - 20:30
Fitbox
16.06.
12:00 - 18:00
HORIZONT
17.06.
18.06.
19.06.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
17:30 - 19:00
Ruské konverzace s…
20.06.
12:00 - 18:00
HORIZONT
21.06.
10:00 - 11:00
Hrou k rozvoji…
11:00 - 12:00
Hrou k rozvoji…
12:00 - 18:00
HORIZONT
22.06.
10:00 - 11:30
Ruské konverzace s…
12:00 - 18:00
HORIZONT
17:00 - 18:30
Francouzské…
19:30 - 20:30
Fitbox
23.06.
12:00 - 18:00
HORIZONT
24.06.
25.06.
26.06.
12:00 - 18:00
HORIZONT
17:30 - 19:00
Ruské konverzace s…
27.06.
12:00 - 18:00
HORIZONT
28.06.
12:00 - 18:00
HORIZONT

Blížící se aktivity

Ruské konverzace s rodilou mluvčí
Ruské konverzace s rodilou mluvčí, Každé pondělí odpoledne v čase od 17:30 do 19:00

24.4. - 26.6.2017
Cena za permanentku je 400,- kč. Permanentka je na 5 vstupů, platí 2 měsíce., Bez hlídání

Ruské konverzace s rodilou mluvčí
Ruské konverzace s rodilou mluvčí, každý čtvrtek dopoledne v čase od 10:00 do 11:30

27.4. - 29.6.2017
Cena za permanentku je 400,- kč. Permanentka je na 5 vstupů, platí 2 měsíce., Bez hlídání

Hrou k rozvoji děťátka
Hrou k rozvoji děťátka pro děti 2 - 4 měsíce, pondělí 10:00 - 11:00

3.5. - 19.6.2017
ukázková lekce 150,-Kč, kurzovné 1200,- Kč (8 lekcí), Bez hlídání

Hrou k rozvoji děťátka
Hrou k rozvoji děťátka pro děti 4 - 6 měsíců, pondělí 11:00 - 12:00

3.5. - 19.6.2017
ukázková lekce 150,-Kč, kurzovné 1200,- Kč (8 lekcí), Bez hlídání

Hrou k rozvoji děťátka
Hrou k rozvoji děťátka pro 7 - 12 měsíců, pondělí 12:00 - 13:00

3.5. - 19.6.2017
ukázková lekce 150,-Kč, kurzovné 1200,- Kč (8 lekcí), Bez hlídání

Akrojóga
Akrojóga, neděle od 10:00 do 11:30 hodin

21.5. - 21.5.2017
190,-Kč rodič + dítě, 300,-Kč rodina (rodiče + 2 děti), Bez hlídání

Akrojóga
Akrojóga, sobota od 10:00 hod do 11:30 hodin

3.6. - 3.6.2017
190,-Kč rodič + dítě, 300,-Kč rodina (rodiče + 2 děti), Bez hlídání

Dlouhodobé aktivity

Příprava na školku
Příprava na školku, dle dohody

3.1. - 22.12.2017
zdarma, Bez hlídání

Programy snoezelen
Programy snoezelen, pondělí - pátek

3.1. - 15.12.2017
dle programu, Bez hlídání

Právní poradna
Právní poradna, dle dohody

3.1. - 15.12.2017
zdarma, Bez hlídání

Zdravý rozvoj dítěte od 1 do 3 let
Zdravý rozvoj dítěte od 1,5 do 2 let, úterý od 9:00 do 11:00 hodin

3.1. - 30.5.2017
1190,-Kč kurzovné (22 vstupů), jednotlivý vstup 120,-Kč, Bez hlídání

Pilates
Pilates s Bohdanou, Úterý - od 18:30 - 19:30 hodin

3.1. - 30.5.2017
Kurz - 1300,-Kč, Bez hlídání

Zdravý rozvoj dítěte od 1 do 3 let
Zdravý rozvoj dítěte od 1 do 1,5 roku, středa od 9:00 do 11:00 hodin

4.1. - 31.5.2017
1190,-Kč kurzovné (22 vstupů), jednotlivý vstup 120,-Kč, Bez hlídání

Živé stříbro
Živé stříbro, čtvrtek od 15:30 do 16:15 hod.

5.1. - 25.5.2017
350,-Kč (permanentka na 5 vstupů), Bez hlídání

Pilates
Pilates s Petrou, Čtvrtek - od 18:30 - 19:30 hodin

5.1. - 25.5.2017
Kurz - 1300,-Kč, 100,-/jednorázový vstup, Bez hlídání

Fitbox
Fitbox, Čtvrtek od 19:30 - 20:30 hodin

5.1. - 29.6.2017
600,-/10 vstupů, 300,-/5 vstupů, 90,-/individuální vstup, Bez hlídání

Zdravý rozvoj dítěte od 1 do 3 let
Zdravý rozvoj dítěte od 2 do 3 let, pátek od 9:00 do 11:00 hodin

6.1. - 2.6.2017
1190,-Kč kurzovné (22 vstupů), jednotlivý vstup 120,-Kč, Bez hlídání

Fitbox
Fitbox, nedělě od 18:30 - 19:30 hodin

8.1. - 25.6.2017
600,-/10 vstupů, 300,-/5 vstupů, 90,-/individuální vstup, Bez hlídání

Pilates s hlídáním dětí
Pilates s hlídáním dětí, pondělí - od 10:00 - 11:00 hodin

9.1. - 29.5.2017
700,-/ 10 lekcí, 350,-/5 lekcí, 90,-Kč jednorázový vstup, možnost využití student, senior pass, Bez hlídání

Core trénink
Core trénink s Bohdanou, Pondělí od 18:30 - 19:30 hodin

9.1. - 29.5.2017
300,-/ 5 vstupů, 600,-/ 10 vstupů, 90,-/ jednorázový vstup, Bez hlídání

Pilates
Pilates s Jitkou pro začátečníky a mírně pokročilé, Pondělí od 18:30 - 19:30 hodin

9.1. - 29.5.2017
Kurz 1100,-Kč, 100,-Kč/jednorázový vstup, Bez hlídání

Funkční trénink
Funkční trénink s Robertem, Pondělí od 19:30 - 20:30 hodin

9.1. - 24.4.2017
300,-/ 5 vstupů, 600,-/ 10 vstupů, 90,-/ jednorázový vstup, Bez hlídání

Cardio Callanetics
Cardio Callanetics s Jitkou, Středa od 17:30 - 18:30 hodin

11.1. - 31.5.2017
300,-/5 vstupů, 600,-/10 vstupů, 90,-/jednorázový vstup, Bez hlídání

Cvičení pro redukci hmotnosti
Cvičení pro redukci hmotnosti s Jitkou, Středa od 18:30 - 19:30 hodin

11.1. - 31.5.2017
300,-/ 5 vstupů, 600,-/ 10 vstupů, 90,-/ jednorázový vstup, Bez hlídání

DANCEHALL
DANCEHALL, Pondělí od 18:30 - 19:30 hodin

16.1. - 29.5.2017
90,-/ jednorázový vstup, 600,-/10 lekcí, 300,-/5 lekcí, student/senior pass/ 50,-, Bez hlídání

Jóga pro děti
Jóga pro děti, středa od 15:30

1.2. - 31.5.2017
1120,- (II. pololetí), Bez hlídání

Aerobik Children závodní fitness
Aerobik Children závodní fitness I.trénink, Středa 16:30 – 17:30 hodin

1.2. - 31.5.2017
900,-/pololetí, 1800,- / celý školní rok, Bez hlídání

Aerobik Teeneger závodní fitness
Aerobik Teeneger závodní fitness I.trénink, Středa od 17:30 – 18:30 hodin

1.2. - 31.5.2017
900,-/pololetí, 1800,- / celý školní rok, Bez hlídání

Aerobik BABY závodní fitness
Aerobik BABY závodní fitness III., Čtvrtek od 16:30 - 17:30 hodin

2.2. - 25.5.2017
350,-/pololetí, 700,-/celý školní rok, Bez hlídání

Aerobik KIDS závodní fitness
Aerobik KIDS závodní fitness III.trénink, Čtvrtek od 17:30 - 18:30 hodin

2.2. - 25.5.2017
350,-/pololetí, 700,-/celý školní rok, Bez hlídání

Street dance přípravka
Street dance přípravka KIDS I.skupina, Pátek od 15:00 - 16:00 hodin

3.2. - 26.5.2017
900,-/pololetí, 1800,-/celý školní rok, Bez hlídání

Aerobik Teeneger závodní
Aerobik Teeneger závodní I.trénink, Pátek od 15:00 - 16:00 hodin

3.2. - 26.5.2017
900,-/pololetí, 1800,-/celý školní rok, Bez hlídání

Aerobik BABY závodní
Aerobik BABY závodní II.trénink, Pátek od 16:00 - 17:00 hodin

3.2. - 26.5.2017
450-/pololetí, 900,-/celý školní rok, Bez hlídání

Street dance přípravka
Street dance přípravka KIDS II.skupina, Pátek od 16:00 - 17:00 hodin

3.2. - 26.5.2017
900,-/pololetí, 1800,-/celý školní rok, Bez hlídání

Aerobik Teeneger závodní
Aerobik Teeneger závodní II.trénink, Pátek od 16:00 - 17:00 hodin

3.2. - 26.5.2017
450,-/pololetí, 900,-/celý školní rok, Bez hlídání

Aerobik Children závodní fitness
Aerobik Children závodní fitness II.trénink, Pátek 17:00 – 18:00 hodin

3.2. - 26.5.2017
450,-/ pololetí, 900,-/ celý školní rok, Bez hlídání

Street dance přípravka
Street dance přípravka Children, pátek od 17:00 - 18:00 hodin

3.2. - 26.5.2017
900,-/pololetí, 1800,-/celý školní rok, Bez hlídání

Aerobik KIDS závodní
Aerobik KIDS závodní pro děti od 8-10 let II.trénink, Pátek od 17:00 - 18:00 hodin

3.2. - 26.5.2017
450,-/pololetí, 900,-/celý školní rok, Bez hlídání

Aerobik Teeneger závodní fitness
Aerobik Teeneger závodní fitness II.trénink, Pátek 18:00 - 19:00 hodin

3.2. - 26.5.2017
450,-/ pololetí, 900,-/ celý školní rok, Bez hlídání

Aerobik Teeneger závodní fitness
Aerobik Teeneger závodní fitness III.trénink, Pátek 19:00 – 20:00 hodin

3.2. - 26.5.2017
350,-/pololetí, 700,-/ celý školní rok, Bez hlídání

Gymnastika pro děti
Gymnastika pro děti, Pondělí od 15:30 - 16:30 hodin

6.2. - 29.5.2017
900,-/pololetí, 1800,-/celý školní rok, Bez hlídání

Aerobik BABY přípravečka
Aerobik BABY přípravečka 4-5 let, pondělí od 15:30 - 16:30 hodin

6.2. - 29.5.2017
900,-/ pololetí, 1800,-/ celý školní rok, Bez hlídání

Aerobik Children závodní
Aerobik Children závodní I.trénink, Pondělí 16:00 - 17:00 hodin (Gymnázium UH)

6.2. - 29.5.2017
900,-/pololetí, 1800,-/celý školní rok, Bez hlídání

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | Interní sekce | web: icard.cz