Tábor - Starci na chmelu - muzikál

příměstský tábor pro děti a mládež 10 - 15 let v centru AkropolisZnáte tyto písničky ? ....Den je krásný, Bossa Nova, Ať je vám to či není milé, Milenci v texaskách....Písničky "nabité" energií a mládím. Tak neváhejte a přijďte za námi prožít týden plný tance a zábavy!


Celý týden budeme zpívat, tancovat a hrát si na partu mladých lidí, kteří prožívají první lásky na chmelové brigádě.
V průběhu týdne si budeme vyrábět kostýmy, kulisy, hrát hry a především tvořit vystoupení, které si na závěr našeho tábora připravíme pro rodiče.


V muzikálu se nejen zpívá, ale také tančí a hraje divadlo. Proto budeme trénovat hlas a učit se písničky z muzikálu Starci na chmelu. Naučíme se různým stylům tance. A v herectví se zaměříme na monology a dialogy a na hry plné herecké improvizace.

Muzikálový tábor - Starci na chmelu je určen pro školáky 10 - 15 let

Lektorky: Aneta Poláchová, Štěpánka Kocábová, Bohdana Poláchová

Co sebou?

S sebou si děti vezmou pohodlné oblečení na aktivitu i na ven. Na tančení vhodnou obuv a přezůvky. PET láhev, do které děti budou dostávat pitnou vodu po celý den. Dále také tričko na malování.

Po celou dobu tábora je pro děti zajištěn pitný režim a teplý plnohodnotný oběd. Svačinku na celý den si děti donesou z domu.

Těšíme se na Vás!


Tábor je již plně obsazen. V případě vašeho zájmu se můžete ještě přihlásit a budete zařazeni jako NÁHRADNÍK - přihlašovat se můžete na email: pavlina.kratka@akropolis-uh.cz

Bude vám zaslána přihláška, na kterou napíšete NÁHRADNÍK.

K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny