Pilates s hlídáním dětí

Dopolední kurz Pilates s možností hlídání dětí v centru Akropolis v Uherském Hradišti.


- hlídání dětí nutno nahlásit předem na e-mail: martina.novotna@akropolis-uh.cz

Lektorka: Bohdana Poláchová - držitelka licence Fitness Instruktor - Osobní trenérka, Pilatesovy metody a diplomu Bosu Core

PILATES je cvičení, které vyvinul původem Němec Joseph Hubertus Pilates před více než 100 lety. Inspiroval se ve starých kulturách. Cílem je propojení a vědomá souhra těla a mysli.

Účelem cvičení je posílení centra - jádra těla, v Pilates nazývaného "Gürtel" nebo "Power house". Pilates je cvičení, které nevyčerpává, spíše dodává energii, celkově vypracovává dlouhé a štíhlé svaly, s důrazem na správné dýchání okysličuje svaly a podporuje cirkulaci krve. Metoda Pilates nepoužívá nespočetná opakování až do únavy svalů, naopak vytváří podpůrný systém pomocí pozvolného vypracování jednotlivých svalových skupin s cílem dosažení harmonického celku. Pohybové sekvence jsou v každém programu promyšleně vypracovány tak, aby odbouraly špatné návyky a nenásilnou formou posílily celé tělo a jeho držení.

10 důvodů proč cvičit Pilates

získáte ploché břicho a štíhlý pas
zbavíte se tukových polštářků
odstraníte bolesti v  zádech                                                                                                       pořídíte si dlouhé a štíhlé nohy
zpevníte si tělo a zlepšíte jeho držení
zbavíte se stresu a únavy
naučíte se správně dýchat
odstraníte svalové disbalance
budete lépe spát
zlepšíte si kondici

Touto technikou můžete obnovit Vaši vitalitu a povzbudíte svoji mysl.

V době státních svátků a prázdnin se necvičí!                                                                                                                                                                                                                                                                                                Hlídáme děti od 1,5 roku, děti je nutné nahlásit předem (vyplnit informace o počtu a věku dětí v přihlášce - viz přihláška níže).

Každý návštěvník centra je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Doporučujeme před návštěvou sportovní aktivity se nechat vyšetřit ošetřujícím lékařem (celkové vyšetření, činnost srdce atd.). Za zdravotní stav cvičenců nenese centrum Akropolis žádnou odpovědnost.
Vypsané termíny

Pilates s hlídáním dětí
09.04.2018 - 28.05.2018
cena pro SČ: Kč 640 za 8 lekcí (8x 80Kč) na č.ú.: 2501077152/2010
cena běžná: Kč 720 za 8 lekcí (8x90 Kč) na č.ú.: 2501077152/2010
frekvence: 1 týdně v pondělí - Lekce trvá od 10:00 do 11:00 hod.
hlídání dětí: Dle zájmu
Hlídání dětí nutno nahlásit předem na e-mail: martina.novotna@akropolis-uh.cz Kurzovné prosíme uhradit do11. 4. 2018 do poznámky pilates a Vaše jméno. Nabízíme možnost se stát našim sympatizujícím členem (SČ) pro rok 2018. Pokud se rozhodnete pro naše členství, platí pro Vás zvýhodněná cena. Je nutné odkliknout SČ, abychom mohli Vaši platbu spárovat s Vašim členstvím. Když se stanete našim SČ podpoříte naši spolkovou činnost, můžete využívat u všech aktivit v AKROPOLIS, z.s. zvýhodněných cen. Členství je platné jeden rok, a můžete je libovolně prodlužovat. Pokud se rozhodnete členství ukončit, stačí jen poslat email. ˇČlenský poplatek na 1 rok si stáhneme z Vaší platby, vy už žádné další peníze neposíláte.

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | Interní sekce | web: icard.cz