Pilates s hlídáním dětí

Dopolední kurz Pilates s hlídáním dětí v centru Akropolis v Uherském Hradišti.

                                        POZOR! ZMĚNA ZAHÁJENÍ KURZU!!

Pilates s hlídáním dětí - kurz 700 Kč /10 lekcí (10+2 lekce zdarma)+ hlídání dítěte ke kurzu je 30,- Kč/dítě. (individuálně s Miniškolkou Rolnička)

Pondělí 10:00 - 11:00 hodin - zrcadlový sál

Platba na účet 2501077152/2010 (10+2 lekce zdarma/700,-Kč), pokud se chcete stát našim členem a využít zvýhodněné vstupné! (do poznámky k platbě uveďte prosím vaše jméno a za co platíte)

- hlídání dětí nutno nahlásit předem na e-mail: martina.novotna@akropolis-uh.cz

Lektorka: Bohdana Poláchová - držitelka licence Fitness Instruktor - Osobní trenérka, Pilatesovy metody a diplomu Bosu Core

PILATES je cvičení, které vyvinul původem Němec Joseph Hubertus Pilates před více než 100 lety. Inspiroval se ve starých kulturách. Cílem je propojení a vědomá souhra těla a mysli.

Účelem cvičení je posílení centra - jádra těla, v Pilates nazývaného "Gürtel" nebo "Power house". Pilates je cvičení, které nevyčerpává, spíše dodává energii, celkově vypracovává dlouhé a štíhlé svaly, s důrazem na správné dýchání okysličuje svaly a podporuje cirkulaci krve. Metoda Pilates nepoužívá nespočetná opakování až do únavy svalů, naopak vytváří podpůrný systém pomocí pozvolného vypracování jednotlivých svalových skupin s cílem dosažení harmonického celku. Pohybové sekvence jsou v každém programu promyšleně vypracovány tak, aby odbouraly špatné návyky a nenásilnou formou posílily celé tělo a jeho držení.

10 důvodů proč cvičit Pilates

získáte ploché břicho a štíhlý pas
zbavíte se tukových polštářků
odstraníte bolesti v  zádech                                                                                                       pořídíte si dlouhé a štíhlé nohy
zpevníte si tělo a zlepšíte jeho držení
zbavíte se stresu a únavy
naučíte se správně dýchat
odstraníte svalové disbalance
budete lépe spát
zlepšíte si kondici

Touto technikou můžete obnovit Vaši vitalitu a povzbudíte svoji mysl.

V době státních svátků se necvičí!                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Hlídáme děti od 1,5 roku, děti je nutné nahlásit předem (vyplnit informace o počtu a věku dětí v přihlášce - viz přihláška níže).

Každý návštěvník centra je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Doporučujeme před návštěvou sportovní aktivity se nechat vyšetřit ošetřujícím lékařem (celkové vyšetření, činnost srdce atd.). Za zdravotní stav cvičenců nenese centrum Akropolis žádnou odpovědnost.
Vypsané termíny

Pilates s hlídáním dětí
02.10.2017 - 18.12.2017
cena pro SČ: 700,-/ 10 lekcí
cena běžná: 1000,-/10 lekcí
frekvence: Pondělí od 10:00 - 11:00 hodin
hlídání dětí: Dle zájmu

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | Interní sekce | web: icard.cz