O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do 3 let, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.


Breznická Michala

Breznická Michala

Rok narození: 1991
Znamení: vodnář
Záliby a koníčky: procházky s mým nejlepším čtyřnohým kamarádem, výlety, opalování, tanec, zpěv, nakupování, dobré jídlo a odpočinek u zajímavého časopisu, knížky nebo filmu 
Střední škola: SOŠ Uh.Brod obor - sociální péče - sociálněsprávní činnost
Praxe s dětmi: praktikantka a vedoucí letních příměstských a pobytových táborů, trenérka tanečního kroužku pro děti street dance, cheerleaders, MTV dance, bodystiling, sportovně pohybové kroužky pro děti- sportíci, zdravý rozvoj dítěte, pečovatel na DZP-dům zdravotně postižených, mateřská škola speciální

Vysoká škola: Veterinární a farmaceutická univerzita v Brně, obor ochrana zvířat a welfare


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz