Jak můžete zúročit čas v zimě a na jaře?

před 2 roky, 20.1.2017 Novinky pro druhé pololetí - stručně a přehledně

Zima volá po odpočinku a lehké hybernaci, proto jsme pro vás pár připravili pár klidových a vzdělávacích aktivit jako oříšek.

Víme, že máte rádi jógu i pilates a rádi k nám na tyto kurzy chodíte. Letos jsme nabídku rozšířili o hormonální jógu. K Marušce Jordánové a Elišce Galové tak přibyla další výborná lektorka Elizabeth Szekely.

Pro zklidnění a aktivaci vnitřních zdrojů jsme  připravili také možnost aktivní relaxace s hudebníkem Zdeňkem Vilímkem. Ten vás kromě autogenního tréninku naučí odpočívat s hudbou a příběhy z různých koutů světa. Možná pak zjistíte, že vypnout ten vnější svět se občas opravdu hodí.

Pokud chcete využít dlouhých zimních večerů, můžete trénovat vychytané medoty pro zlepšení mozkových funkcí - paměti, pozornosti, logického myšlení, prostorové orientace. To  využijete vždy a všude. Seznámí vás s nimi Mgr. Dáša Mega v sobotu 21.1. nebo v sobotu 1.4.

Další novinkou je Klubík, neformální setkávání pro rodiče, babičky, dědečky. Můžete nenuceně vytvářet nové vztahy a zároveň se bavit dohromady se svými dětmi.

Pro vaše děti kromě toho i letos připravujeme možnost aktivního vyžití během jarních prázdnin. Přihlásit je můžete na prázdniny s aerobikem.

Příchod jara vždycky signalizuje novou energii a radost, proto jsme na tuto dobu naplánovali aktivitu, pro nás v tomto roce nejzásadnější, a tou jsou naše desáté narozeniny. Slavit deset let a stále vidět, že máme čím potěšit, že aktivity, které vymýšlíme a pořádáme vás baví, je skvělý pocit. Pokud máte čas, přijďte je s námi oslavit 5.3. na Klub kultury :)

Naši kompletní nabídku najdete na souhrnném plakátu. Těšíme se na vás!