Fitbox

Fitbox v Akropolis v Uherském Hradišti.

Fitbox je jednou z nejmodernějších novinek v oblasti fitness. Jedná se o aerobní pohybovou aktivitu vhodnou pro ženy i muže každého věku, která se provádí za pomoci  speciálních boxovacích totemů.

Lektorka: Kateřina Jarošová

Každý čtvrtek od 19:30 - 20:30 hodin

POZOR!!!

Nový termín fitboxu - každé pondělí od 22. 5. (viz přihláška níže)

Fitbox probíhá formou kruhového tréninku, kdy jsou cviky na Fitboxu prokládány posilovacím a strečinkovým cvičením, aby zatížení bylo rovnoměrné pro všechny svalové partie.

  • je ideální aerobní cvičení pro redukci nadváhy
  • pravidelný trénink pomáhá účinně tvarovat a zpevňovat postavu a navíc vás dostane do fyzické kondice a psychické pohody
  • obsahuje několik základních úderů, které se kombinují s nevyčerpatelným množstvím cviků

Doporučujeme si pořídit na cvičení bandáže na ruce, které nakoupíte ve sportovních potřebách. Max délka 2,5 m, materiál 100% bavlna, cena cca 100 Kč - 200 Kč.         Noví zájemci si mohou bandáž u nás za drobný poplatek zapůjčit.


Fit box obsahuje několik základních úderů s kombinací nevyčerpatelného množství cviků, takže se na lekci rozhodně nebudete nudit.                                                            Při samotném cvičení je dáván důraz na techniku cvičení z důvodu procvičení veškerých svalů a také pro možné praktické využití zde naučených technik při sebeobraně.
Součástí lekce je i silové cvičení zaměřené na břicho a na formování postavy a efektivní spalování tuků.

Nabízíme k zakoupení PERMANENTKY (v kanceláři nebo přímo u lektorky). Cena permanentky je 600,-Kč/ 10 lekcí, 300 Kč / 5 lekcí. Permanentky můžete využít i pro jiná večerní pohybová cvičení. Permanentky platí 1,5 měsíce. Senioři a studenti mají u nás vstup za 50 kč.

Kapacita lekce Fitboxu je max.20 lidí. V případě opakujícího se vyššího zájmu zavedeme systém rezervací míst pouze pro Fitbox.

Každý návštěvník centra je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Doporučujeme před návštěvou sportovní aktivity se nechat vyšetřit ošetřujícím lékařem (celkové vyšetření, činnost srdce atd.). Za zdravotní stav cvičenců nenese centrum Akropolis žádnou odpovědnost.

Pro účastníky soutěže TOP FORMA2 vstup za zvýhodněnou cenu 50,-Kč!


Možnost využití STUDENT PASS 50,-/60 minut


Novinky

22
May
2017
Fitbox

FITBOX dvakrát týdně!!! Nový termín - každé pondělí od 19:30 - 20:30h,…

Vypsané termíny

Fitbox
22.05.2017 - 29.06.2017
cena pro SČ: 600,-/10 vstupů, 300,-/5 vstupů, 90,-/individuální vstup
cena běžná: 900,-/10 vstupů, 600,-/vstupů, 120,-/individuální vstup
frekvence: Pondělí od 19:30 - 20:30 hodin
hlídání dětí: Bez hlídání

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | Interní sekce | web: icard.cz