Core trénink

Core trénink v Akropolis Uherském Hradišti

Kurz začíná 9. 4.  2018 - plně  obsazen

Pondělí  18:30 - 19:30 hodin


Lektorkou je Bohdana Poláchová - držitelka licence Fitness Instruktor- osobní trenér, Pilatesovy metody a držitelka diplomu Bosu Core


V současné době se v oblasti wellness a fitness věnuje mnoho pozornosti středu těla - core.

  • Je obecně známo, jaké účinky má posilování hlubokého svalové systému (HSS) na vzhled a zdraví celého těla.
  • Méně už je v obecném povědomí, že výsledky se dostaví pouze za předpokladu naprosto správného pochopení, nejenom samotných cviků na břišní svaly a střed těla, ale zejména všech principů, týkajících se pohybových stereotypů a dýchacích návyků využívaných při tomto cvičení.
  • Jde o velmi inteligentní soubor pohybů a jejich koordinaci s dýcháním a pokud není zapojen mozek a je pouze kopírován vnější projev, pokud není bráno v úvahu spojení mysli a těla, je účinnost cvičení mizivá.
  • Lekce jsou zaměřené na posilování hlubokých svalů těla, zvýšení ohebnosti a vytrvalosti, odstranění bolesti páteře a tvarování pevných, dlouhých a štíhlých svalů. Po úvodním protažení a zahřátí ve stoje se plynule přechází do sedu.
  • Šetrnými rotacemi se aktivuje páteř i všechny důležité svaly středu těla.
  • Důležité je provedení a respektování limitů vlastního těla. Cvičení nijak nezatěžuje klouby.Ke cvičení se budou používat balanční pomůcky jako fitball, bosa, airdisc, heavyball a overball. Využijeme různé formy silového cvičení, pilátes atd.

V době státních svátků a prázdnin se necvičí!  

Každý návštěvník centra je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Doporučujeme před návštěvou sportovní aktivity se nechat vyšetřit ošetřujícím lékařem (celkové vyšetření, činnost srdce atd.). Za zdravotní stav cvičenců nenese centrum Akropolis žádnou odpovědnost.Vypsané termíny

Core trénink
09.04.2018 - 28.05.2018
cena pro SČ: Kč 640 za 8 lekcí (8x 80Kč) na č.ú.: 2501077152/2010
cena běžná: Kč 800 za 8 lekcí ( 8x100 Kč) na č.ú.: 2501077152/2010
frekvence: Každé pondělí od 18:30-19:30 hodin
hlídání dětí: Bez hlídání
Podklady k platbě a upřesňující informace ke kurzu Vám zašleme do 28. 3. 2018. Nabízíme možnost se stát našim sympatizujícím členem (SČ) pro rok 2018. Pokud se rozhodnete pro naše členství, platí pro Vás zvýhodněná cena. Je nutné odkliknout SČ, abychom mohli Vaši platbu spárovat s Vašim členstvím. Když se stanete našim SČ podpoříte naši spolkovou činnost, můžete využívat u všech aktivit v AKROPOLIS, z.s. zvýhodněných cen.

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | Interní sekce | web: icard.cz