Core trénink

Core trénink v Akropolis Uherském Hradišti


V současné době se v oblasti wellness a fitness věnuje mnoho pozornosti středu těla - core.

  • Je obecně známo, jaké účinky má posilování hlubokého svalové systému (HSS) na vzhled a zdraví celého těla.
  • Méně už je v obecném povědomí, že výsledky se dostaví pouze za předpokladu naprosto správného pochopení, nejenom samotných cviků na břišní svaly a střed těla, ale zejména všech principů, týkajících se pohybových stereotypů a dýchacích návyků, využívaných při tomto cvičení.
  • Jde o velmi inteligentní soubor pohybů a jejich koordinaci s dýcháním a pokud není zapojen mozek a je pouze kopírován vnější projev, pokud není bráno v úvahu spojení mysli a těla, je účinnost cvičení mizivá.
  • Lekce jsou zaměřené na posilování hlubokých svalů těla, zvýšení ohebnosti a vytrvalosti, odstranění bolesti páteře a tvarování pevných, dlouhých a štíhlých svalů. Po úvodním protažení a zahřátí ve stoje se plynule přechází do sedu.
  • Šetrnými rotacemi se aktivuje páteř i všechny důležité svaly středu těla.
  • Důležité je provedení a respektování limitů vlastního těla. Cvičení nijak nezatěžuje klouby.


Lektorkou je Bohdana Poláchová - držitelka licence Fitness Instruktor-osobní trenér, Pilatesovy metody a držitelka diplomu Bosu Core

Ke cvičení se budou používat balanční pomůcky jako fitball, bosa, airdisc, heavyball a overball. Využijeme různé formy silového cvičení, pilátes atd.

Máte možnost využít slevových permanentek (10 vstupů za 600,-, nebo 5 vstupů za 300,-), dále senior a student pas. Senioři a studenti mají u nás vstup zdarma za 50 Kč.
Případné změny (nemoc lektora...) sledujte prosím v aktualitách.

V době státních svátků se necvičí!

Každý návštěvník centra je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Doporučujeme před návštěvou sportovní aktivity se nechat vyšetřit ošetřujícím lékařem (celkové vyšetření, činnost srdce atd.). Za zdravotní stav cvičenců nenese centrum Akropolis žádnou odpovědnost.

Pro účastníky soutěže TOP FORMAMA vstup za zvýhodněnou cenu 50,-Kč!

Možnost využití Student/Senior pass 50,-/60 minut


K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | Interní sekce | web: icard.cz