Akropolis CUP klepe na dveře

před 2 roky, 29.3.2016 Děti milují soutěžení a my jim jejich touhy plníme!

AKROPOLIS CUP TO JE ATMOSFÉRA NAŠLAPANÁ ADRENALINEM Z POHYBU A HUDBY, říká organizátorka Bohdana Poláchová


Jedna z klíčových akcí pod hlavičkou uherskohradišťského aerobiku s názvem AKROPOLIS CUP 2016 se kvapem blíží. Jedná se o velkou soutěž v aerobiku skupin a týmových choreografií dětí od 5 do 14 a více let. A nyní vám přinášíme pár informací z první ruky, přímo od hlavní iniciátorky akce Bohdany Poláchové.


Jak se cítíš před druhým ročníkem Akropolis Cupu a co od něj očekáváš?

Když to krátce shrnu, tak druhý ročník a věřím, že budou následovat další, je výsledkem pozitivních ohlasů a bohaté účasti sportovkyň a sportovců z loňského ročníku. Vloni jsme byli v organizování tak velké akce téměř nováčci, ale povedlo se z ní udělat opravdovou show, která nejen bavila, ale hlavně motivovala k výkonům. Takže ta odměna v podobě spokojených dětských tváří byla opravdu sladká a logicky vyústila do dalšího pokračování.


Co mohou tedy letošní účastníci na Akropolis Cupu očekávat?

Opět uděláme maximum pro skvělé zázemí pro soutěžící, budeme je motivovat odměnami a máme zajištěn pitný režim - vody značky Bonaqua a ovocné džusy Cappy.

Děti vloni hodně bavila porota, ve které kromě sportovních hvězd a lektorů zasedl také tanečník Jan Onder. Ten děti dokázal nadchnout a pobavit mimo jiné i tím, že každému týmu připravil skvělé slovní hodnocení. Taková forma zpětné vazby je pro všechny závodníky velmi cenná.


A kdo v porotě zasedne letos?

Letos chceme pokračovat ve stejném duchu. Tentokrát nám účast přislíbil skvělý choreograf a vítěz Stardance Marek Zelinka. Jeho přístup k pohybu a k tanci je velmi osobitý, takže už teď se těšíme, jak nám všechny účastnice a účastníky rozproudí. Marek je nám hodně sympatický také svým přístupem k úspěchu a cestě, jakým jej dosáhl. Více se o něm dozvíte v rozhovoru, který nám přislíbil.


Čím ještě děti navnadíš?

Jak už jsem zmínila, mám připraveny krásné poháry, medaile a rozmanité odměny. Tou největší motivací je však účast rodičů, rodinných příslušníků a kamarádů. Pro všechny sportovce je největší odměnou předvést svůj um a výkon těm, kteří je celoročně podporují a právě o tom celý Akropolis CUP je. O atmosféře, o fandění, o tom jak skvěle to v sále vře a duní. Směs pohybu a hudby – to je ten pořádný adrenalin. A na ten se všichni společně těšíme nejvíc.


Děkujeme za rozhovor!Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | Interní sekce | web: icard.cz